😞«Mała dziewczynka z biednej rodziny, która w końcu stała się sławną gwiazdą muzyczną: 😲Teraz ma 77 lat!»

Na początku tej fascynującej historii, młoda dziewczynka, jedno z dwunastu rodzeństwa, urodziła się w zimny dzień w 1946 roku w górach Tennessee. Jej rodzeństwo uważało, że jest najpiękniejszym niemowlęciem, chociaż jej rodzina była uboga.


Rodzina wytrwała w trudnych okolicznościach dzięki silnym więziom. Pomimo jej twierdzeń, że bieda charakteryzowała jej wczesne życie, sąsiedzi zaprzeczali temu, twierdząc, że jej rodzina nie była biedniejsza niż inne w okolicy.


Dziewczynka odziedziczyła kreatywność i duchowość po matce oraz zdeterminowaną, skoncentrowaną na biznesie osobowość po ojcu, w rodzinie, gdzie posiadanie wielu dzieci było powszechne. Twierdzi, że odziedziczyła swoje sukcesy, będąc zainspirowaną najlepszymi cechami obojga rodziców.


Była nagabywana przez swojego ojca i dziadka za to, że nadal ubierała się inaczej, ale inspirowała się elegancką modelką w swoim małym miasteczku. Ta wytrwała młoda kobieta stała się legendarną 77-letnią Dolly Parton w branży muzycznej country. Jej niesamowita kariera obejmuje założenie własnej fundacji, zbudowanie biznesu o wartości 500 milionów dolarów z prawie 3000 piosenkami oraz stworzenie swojego parku rozrywki.


Mimo że nie jest już w trasie, ciągle pracuje i komponuje dużo muzyki. Oprócz jej niezwykłej kariery, Dolly jest oddaną żoną Carla Deana, za którego wyszła za mąż w 1966 roku. Jej radość nadal płynie z ich trwałego związku, czy są w domu czy w drodze w swoim przyczepowym domu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: