Była żona Bena Afflecka, Jennifer Garner, ujawnia tragiczne wieści

Była żona Bena Afflecka, Jennifer Garner, ujawnia tragiczne wieści.

W rodzinie hollywoodzkiej aktorki i byłej żony Bena Afflecka dochodzi do tragicznego wydarzenia: zmarł ojciec Jennifer_Garner. Gwiazda ogłosiła to na Instagramie*. Według Jennifer jej ojciec, William_John_Garner, zmarł w ubiegłą sobotę w wieku 85 lat.

„Mój tata zmarł spokojnie w sobotnie popołudnie. Byliśmy z nim, śpiewając Amazing Grace, gdy nas opuszczał. Dziś będzie o wdzięczności. Jesteśmy wdzięczni Tacie za jego łagodną postawę i cichą siłę… Chociaż śmierć 85-letniego mężczyzny, który wiódł zdrowe i wspaniałe życie, nie jest tragedią, wiem, że smutek jest nieunikniony, czai się za nieoczekiwanymi zakamarkami. Dziś dzielę się wspomnieniami o życzliwym i wspaniałym człowieku, ojcu i dziadku, którego wszyscy kochamy” – Jennifer Garner, aktorka

Amerykańska gwiazda filmowa dołączyła do swoich słów rzadkie zdjęcia z rodzinnego archiwum.

Gwiazdy Hollywood wsparły Jennifer w komentarzach do jej postu. „Kochanie, przesyłam ci wyrazy miłości i modlę się za ciebie i twoją rodzinę” – napisała Eva Longoria. „Przykro mi z powodu twojej straty” – powiedziała Julianne Moore. „Moje kondolencje. To samo zrobiliśmy z moim tatą. Taka miłość” – napisała Sharon Stone. „Mój drogi przyjacielu, wysyłam ci wszystkie moje anioły, aby pomogły ci zanieść go do domu” – zwróciła się Reese Witherspoon do swojej przyjaciółki. Lilly_Collins, Cindy_Crawford, Christy_Turlington, Jennifer_Aniston i Zoe_Saldana również złożyły kondolencje Jennifer Garner.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: