Czy możesz zgadnąć, czyje to rodzice są na tym dziwnym zdjęciu? 😧 Spójrzmy uważnie na tego blondynka! 😍

Ostatnio zdjęcia noworodka Leonarda DiCaprio stały się wiralowe. Jednak zamiast świętować, jak uroczy wyglądał, fani aktora krytykują decyzje dotyczące fryzury jego matki.

Podczas gdy kobiety niedawno zaczęły używać brokatu i tęczowych odcieni, aby przyciągnąć uwagę do swoich włosów pod pachami, w bohemeńskich latach 70. wyrosłe włosy pod pachami rzadko uważane były za modne.

Stare zdjęcie małej rodziny Leo, które zostało zrobione w 1975 roku, zostało opublikowane na Facebooku. Byliśmy zszokowani widząc, jak gwałtowne dyskusje wybuchły między wieloma obserwatorami History All Day w komentarzach do obrazu. Naturalne włosy pod pachami matki Irmelin były tematem dnia, a nie oczekiwane zwycięstwo Oscara aktora.

Uważamy, że kobieta ma prawo decydować, jak chce stylizować swoje włosy na ciele, niezależnie od tego, co mogą myśleć jej fani na Facebooku. (I istnieje wiele alternatyw dezodorantów, które mogą zatrzymać zapach, jeśli martwisz się o ewentualny dodatkowy nieprzyjemny zapach, który może pojawić się wraz z dłuższymi włosami pod pachami.)

Leonardo DiCaprio: los millonarios regalos que hace a sus padres

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: