„Kim jest ta znana aktorka, która spotkała się z krytyką ze względu na swoją wagę? Znalazła sposób i zadziwiła wszystkich!” 😲👏

 

Aktorka Melissa McCarthy spotykała się z krytyką i pogardliwymi komentarzami na temat swojego wyglądu i rozmiaru przez całą swoją karierę. Pomimo tego zawsze broniła się przed taką dyskryminacją i akceptowała swój wygląd fizyczny.


Melissa McCarthy jest znaną aktorką, komediantką, pisarką, producentką oraz obrończynią pozytywnego obrazu ciała, znana ze swojego różnorodnego zestawu umiejętności. Staje się coraz lepsza w utrzymaniu swojego stylu i pewności siebie, nawet gdy jej figura zmieniała się z czasem, szczególnie w przypadku rozmiarów większych niż 12. W 2014 roku McCarthy i magnat mody Gerard Guez z Sunrise Brands wspólnie wprowadzili na rynek kolekcję Seven7, która obejmuje ubrania, akcesoria i makijaż dla kobiet w rozmiarach plus size.

McCarthy zaakceptowała swój rozmiar i zaakceptowała siebie pomimo okrutnych komentarzy i ciągłego nękania ze względu na swój wygląd. Odważnie broniła się przed taką wrogością i promowała akceptację siebie i pewność siebie. McCarthy nie zawsze łatwo było przyjmować krytykę, ale staje się coraz lepsza w skupianiu się na pozytywnym postrzeganiu siebie.

Przypomina sobie, jak pytano ją o jej wystąpienia na konferencjach prasowych i jak zręcznie i pewnie odpowiadała na krytykę. McCarthy pokonała przeciwności losu w zawodzie, który czasami wartościuje wygląd, i odmawia pozwolenia, aby bolesne komentarze zniszczyły ją. McCarthy pochwaliła się zauważalną utratą wagi, ale nie stała się obsesyjnie związana z nią; zamiast tego nadal cieszyła się swoim wyglądem.

Podkreśla znaczenie akceptacji siebie i wpaja swoim dzieciom wartości życzliwości i wytrwałości. Ścieżka McCarthy samopoznania i pewności siebie w obliczu krytyki była inspiracją dla wielu osób.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: