«Nigdy nie zgadniesz, kim jest ten znany aktor! 😟 Nie wydawał się być tak towarzyski, jak zwykle bywał.»

Hugh Laurie, aktor, został widziany, spacerując z ukochanym psem na słońcu. Nie wydawał się być takim towarzyskim człowiekiem, jak zwykle. Hugh ubrał się ciepło na premierę swojego nowego sitcomu „Dlaczego nie zapytali o Evansa?”, zakładając ciemnoniebieski kapelusz, granatowy sweter oraz czarne legginsy i trampki.


Mimo że 62-letni aktor jest najbardziej znany z ról w „Czarnym Żbiku” i „Domu”, obecnie pracuje nad kryminałem opartym na powieści Agathy Christie z 1934 roku o tej samej nazwie. Kostiumy obsadzone gwiazdami widziano na elicie Hollywood, a film wydaje się fascynującą adaptacją jednego z najlepiej znanych dzieł Christie.


Hugh reżyseruje miniserial oraz wciela się w psychoanalityka dr. Jamesa Nicholsona. Wyraził swoje podekscytowanie pracą nad tym projektem i podzielił się tym, że już jako młodzieniec cieszył się tą powieścią i jej intrygującą tajemnicą, co nadal pobudza jego zainteresowanie.

Czuję się naprawdę szczęśliwy, że miałem szansę ponownie napisać i opowiedzieć tę wspaniałą historię grupy ludzi; zacząłem ogromnie doceniać tę pracę. Byłem zdeterminowany, aby wyglądać jak najlepiej i dać z siebie wszystko, aby moje wysiłki dorównały zespołowi.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: