Ojciec postanowił zrobić zdjęcie swojej córce na skale. Gdy zobaczył wynik, zabrakło mu słów…

Ojciec postanowił zrobić zdjęcie swojej córce na skale. Kiedy zobaczył wynik, oniemiał. Bądź świadkiem zapierającego dech w piersiach momentu uchwyconego na tym oszałamiającym zdjęciu.

Co o tym myślisz…

Jak byś zareagował na tę sytuację? Ojciec dziewczynki był wyraźnie w szoku, ale na szczęście mógł dalej myśleć na trzeźwo i natychmiast zabrał córkę z tego miejsca.

Rozwój zaawansowanych technologii niesie ze sobą wiele korzyści. Jeśli kiedyś ludzie musieli długo szukać fotografa, który uchwyci ważny moment i równie boleśnie czekać na wywołanie zdjęć, teraz możemy uwiecznić ważne wydarzenie, kiedy i gdzie chcemy.

Dzięki postępowi z łatwością możemy wrócić do najlepszych momentów swojego życia. Zaawansowane technologie mają jednak także poważną wadę… Czasami kamery rejestrują rzeczy, których niekoniecznie musimy oglądać.

To właśnie przydarzyło się temu ojcu. Wyjeżdżając z córką nad morze, postanowił zrobić kilka zdjęć na pamiątkę.

Przeglądając zdjęcia, nie spodziewał się, że zobaczy coś dziwnego i przerażającego…

Teraz przyjrzyj się uważnie. Zauważyłeś coś niezwykłego? Jeśli nie, podpowiemy Ci.

Zwróć uwagę na nogi dziewczyny: za nimi widoczne są czarne buty i spodnie. Ale to nie wszystko…

Jeśli przyjrzysz się zdjęciu jeszcze dokładniej, za koszulką dziewczynki widać rękaw niebieskiej koszuli. Czy ty widzisz?

Tata bardzo się przestraszył i natychmiast zabrał córkę z tego miejsca.

Mężczyzna twierdzi, że podczas strzelaniny dziewczyna stała sama na brzegu. Nie korzystał z narzędzi Photoshopa ani innych edytorów graficznych.

„W pobliżu tego miejsca znajduje się kilka starożytnych cmentarzysk, na których pochowani są samuraje. Być może duch jednego z nich nadal stoi na brzegu i patrzy w bezkres morza” – komentuje.

Gdy tylko zdjęcie pojawiło się w Internecie, komentatorzy natychmiast zaczęli przedstawiać swoje wersje tego, co to może być. Najpopularniejszym założeniem było to, że w kadrze pojawił się duch żołnierza II wojny światowej.

Jednak niektórzy użytkownicy zareagowali bardzo sceptycznie na szum wokół zdjęcia: uważają, że buty na zdjęciu to tylko złudzenie optyczne stworzone przez osobliwą grę świateł na skałach.

Tak czy inaczej, strzał wygląda dość przerażająco. Jak myślisz, co kryje się pod tym zdjęciem?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: