Zakończyła swoją karierę w momencie szczytu popularności. 😳 Kim jest ta aktorka i co teraz robi?

Była uważana za jedną z najbardziej poszukiwanych aktorek w światowym kinie. Była podziwiana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Widzowie nie mogli oderwać się od telewizora, gdy pojawiła się na ekranie.

Więc dlaczego zakończyła swoją karierę tak wcześnie? Pomimo popularności i sukcesu w karierze aktorskiej, Brigitte nie potrafiła zrozumieć swojego celu w życiu, czego żyć i jak. To były pytania, które stale sobie zadawała.

Jedyną rzeczą, którą zdecydowała dla siebie w wieku 40 lat, było to, że nie interesuje ją już kino. Przez całe życie aktorka kochała zwierzęta, więc poświęciła się ochronie naszych futrzanych przyjaciół.

Nawet wydała kilka książek na ten temat. Bardot sama mówi, że trzeba cieszyć się każdą małą rzeczą i żyć chwilą. Celebrytka nie wygląda już tak samo jak wcześniej, i to nie jest zaskakujące, ponieważ ma już 87 lat.

Jednakże Bardot nie martwi się o swój wygląd; akceptuje znaki starzenia się i nie walczy z nimi. A wszystko dlatego, że prawdziwie stała się szczęśliwa dopiero w wieku emerytalnym.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: