😍”92-letnia Barbara Eden nigdy nie przestaje zachwycać publiczności swoim ponadczasowym pięknem i niezaprzeczalnym blaskiem. Wciąż chce brać udział w nowych projektach!” 😲😮

Eden udowodniła, że wiek to tylko liczba, dzięki swojej przełomowej roli jako dżin w hicie telewizyjnym i swojej bogatej karierze w Hollywoodzie. Po raz pierwszy zakochała się w występowaniu, gdy była młoda. W wieku szesnastu lat została członkiem Actors Equity, gdzie rozwijała swoje umiejętności aktorskie i wokalne oraz stworzyła podstawy dla dochodowej przyszłości w show-biznesie.


Zdolność Eden do wszechstronnego aktorstwa została wykazana przez lata w różnorodnych rolach. Miała znaczący wpływ na przemysł rozrywkowy, występując w wysoko ocenianych filmach i serialach telewizyjnych oraz grając w znanych produkcjach teatralnych.


Mimo doświadczenia dwóch rozwodów i tragicznej śmierci syna, pozostaje odporna i pełna optymizmu. W jednym z wywiadów Eden opowiedziała o swoim podejściu do starzenia się i swojej determinacji, by nigdy nie zrezygnować z pasji.

Jej stwierdzenie: „Czasami trzeba zwolnić, ale będę robić to, co robię, dopóki będę mogła”, podkreśliło wagę niepozwalania przeszkodom dyktować kurs życia. Nawet w jej wieku Barbara Eden wciąż podejmuje się nowych projektów. Jej pierwsza książka dla dzieci „Barbara and the Djinn”, napisana wspólnie z Dustinem Warburtonem, właśnie została opublikowana. Eden jest wdzięczna swoim oddanym przyjaciołom, swojemu wspaniałemu, ale hałaśliwemu szczeniakowi oraz swojej rodzinie za miłość i radość, które wypełniają jej życie.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: