😧 „Tom Cruise, który ma 61 lat, uznaje, że była jego prawdziwą miłością przez całe życie. 🤔 Kim jest ona?”

Po długim poszukiwaniu Tom Cruise, mający 61 lat, wydawał się wreszcie znaleźć ponownie miłość. Gwiazda Hollywood, która przeszła przez rozwód ponad 10 lat temu, niedawno została widziana z nowym towarzyszem, co wywołało plotki o rozwijających się uczuciach. Cruise poświęcił całą swoją uwagę swojej firmie od ich separacji piętnaście lat temu, pojawiając się w wysokobudżetowych filmach i utrzymując swoją obecność publiczną. Jednakże, nie miał zbytniego szczęścia w sprawach serca. Ale to może się wkrótce zmienić. Wiele osób spekuluje, że Cruise spotyka się z Elsiną Khayrovą, 36-letnią byłą modelką, która wcześniej była zamężna z rosyjskim milionerem.

Na imprezie obserwatorzy nie mogli nie zauważyć zainteresowania Cruise’a Khayrovą. Cały czas trzymali się razem, jasno ciesząc się sobą nawzajem i tańcząc. Cruise uprzejmie odmówił prośb o zdjęcia, co wskazywało, że chce zachować ich związek w prywatności.

Khayrova, obywatelka Wielkiej Brytanii, stała się znana wcześniej w tym roku, gdy musiała zapłacić dużą sumę pieniędzy firmie, która zainstalowała fontanny w jednym z jej i jej byłego męża domów. Pomimo tego utrudnienia, wydaje się, że ona i Cruise cieszą się sobą.

Cruise, który był żonaty trzy razy wcześniej—z Mimi Rogers, Nicole Kidman i Katie Holmes—nie był widziany od rozstania się z Holmes w 2012 roku. Jednak to wydaje się zmieniać, biorąc pod uwagę jego domniemaną relację z Khayrovą. Podczas gdy wielu fanów Cruise’a cieszy się, widząc go ponownie uśmiechającego się, tylko czas pokaże, czy ta nowa relacja może przetrwać. W każdym razie oczywiste jest, że Cruise jest zakochany w swojej nowej partnerce, i życzymy im jak najlepiej dla ich związku.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: