😪 „Ludzie uważają to za obraźliwe i udostępniają negatywne komentarze, że Benji Madden i Cameron Diaz przywitali swoje drugie dziecko. Jaka jest przyczyna?” 🤔

At tym punkcie Benji Madden i Cameron Diaz byli małżeństwem od prawie dziewięciu lat. Od czasu powitania córki cztery lata temu, trzymali ją z dala od światła reflektorów. Wygląda na to, że powitali na świecie swoje drugie dziecko razem. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się więcej o najnowszym członku rodziny. 45-letni muzyk Benji Madden i 51-letnia aktorka Cameron Diaz zostali rodzicami swojego drugiego dziecka razem. Para wspólnie ogłosiła narodziny Cardinala na Instagramie.


Para ogłosiła swoją nowinę za pomocą obrazka, który mówił: „Mała ptaszyna szeptała mi”. Ujawnienie zaskoczyło większość osób, ponieważ nie miały pojęcia, że para spodziewa się dziecka. Cardinal Madden opublikował wiadomość do obrazka, która brzmiała: „Jesteśmy błogosławieni i podekscytowani, że ogłaszamy narodziny naszego Syna”. Poszło dalej: „Jest niesamowity, i wszyscy jesteśmy naprawdę zadowoleni, że jest tutaj.”


„Nie będziemy publikować żadnych zdjęć ze względu na bezpieczeństwo dzieci, ale jest naprawdę słodki”, napisano w wiadomości. „Czujemy się naprawdę szczęśliwi i wdzięczni. Od naszej rodziny do waszej, wiele pozdrowień. Salutacje i dzień dobry! Para w dużej mierze prowadzi bardzo odizolowane życie. Przybycie ich córki Raddix było ciepło przyjęte. Jej przyjście nie zostało ujawnione przed jej narodzinami, a media społecznościowe nie zostały udostępnione publicznie do późniejszego czasu. „Jesteśmy tak szczęśliwi, błogosławieni i wdzięczni, że zaczynamy ten nowy dziesięciolecie, ogłaszając narodziny naszej córki, Raddix Madden,” powiedziała Cameron Diaz w ogłoszeniu narodzin dziecka. „Od razu zdobyła nasze serca i uzupełniła naszą rodzinę.”

 

„Jesteśmy tak szczęśliwi, błogosławieni i wdzięczni, że zaczynamy ten nowy dziesięciolecie, ogłaszając narodziny naszej córki, Raddix Madden,” powiedziała Cameron Diaz w ogłoszeniu narodzin dziecka. „Od razu zdobyła nasze serca i uzupełniła naszą rodzinę.” „Mimo że jesteśmy zachwyceni podzieleniem się tą wiadomością z wami, odczuwamy również silny instynkt, aby chronić prywatność naszej małej”, stwierdziła wiadomość. „Więc, poza tym, że jest całkiem słodka, nie będziemy ujawniać żadnych innych szczegółów ani zdjęć! RAD, jak niektórzy mogliby to nawet nazwać.

Bliski przyjaciel pary twierdził, że musieli przejść przez wiele, aby zostać rodzicami swojej córki. „Przez wiele musieli przejść, aby tu dotrzeć.” Powiedział informator, „Cameron uważa, że to dziecko to prawdziwy cud.” Para nigdy nie skomentowała informacji, że Raddix urodziła się poprzez surogację, według źródła.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: