Babcia, której całe ciało pokryte jest tatuażami, prezentuje swój wygląd sprzed dziesięciu lat. 😳😯

Babcia, której całe ciało jest pokryte tatuażami, prezentuje swój wygląd sprzed dziesięciu lat. Niemniej jednak niektórzy ludzie stanowczo sprzeciwiają się tego rodzaju działaniom. Kerstin Tristan była jedną z tych osób, której perspektywa została trwale zmieniona przez pewne wydarzenie. 56-letnia matka Kerstin Tristan ma również status babci. Jednak jej zainteresowania nieco odbiegają od tego, co może być postrzegane jako „norma” dla babci. Jej ulubionym rodzajem sztuki modyfikacji ciała są tatuaże.

Musiała wydać dużo pieniędzy, aby zobowiązać się do tego stopnia, że jej całe ciało było pokryte tatuażami. Jednak jej pasja do tatuaży nie zawsze była tak silna. Przyznała, że ​​do 2015 roku nie znosiła tatuaży.

Musiała wydać dużo pieniędzy, aby zobowiązać się do tego stopnia, że jej całe ciało było pokryte tatuażami. Jednak jej pasja do tatuaży nie zawsze była tak silna. Nawet przyznała, że ​​nie znosiła tatuaży. Dlaczego miała wobec nich inne uczucia? W tym samym roku otrzymała swój pierwszy tatuaż, co fundamentalnie zmieniło jej perspektywę na ten zawód. „Po prostu chciałam spróbować czegoś nowego. Ponieważ mamy tylko jedno życie do życia”, powiedziała, „czułam, że w moim wieku musi stać się coś znaczącego.” Od 2015 roku wydała trzydzieści tysięcy euro, czyli około trzydzieści tysięcy dolarów amerykańskich, wyłącznie na tatuaże.

 

Jednak na szczęście jej działania przyniosły jej wiele miłości i uznanie. Miliony ludzi widziały jej filmy na TikToku, a ma ponad 190 000 obserwujących na Instagramie.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: