Córka Johnny’ego Deppa została sfotografowana na wydarzeniu Chanel: Ma zbyt szczupłą sylwetkę i niezdrowy wygląd! 😧

Ostatnio Lily Depp rozświetliła uroczystą kolację Chanel i Charlesa Fincha w Los Angeles, która była imprezą przed 96. galą wręczenia Oscarów, celebrowaną jako połączenie luksusu i kina. Okazja, znana ze swego błyskotliwego gościnnego grona, uczyniła awangardową sukienkę Lily idealnym tłem.

Lily wybrała dramatyczny i elegancki wygląd na tę imprezę, wybierając delikatny pastelowy różowy gorset bez ramiączek, który elegancko podkreślał jej brzuch, uderzającą czarno-białą spódnicę sięgającą kolan i szykowne czarne szpilki, by dopełnić całość.

Jej włosy, upięte w stylowym kok, przyciągnęły uwagę do jej wyboru stroju, podkreślając jej cechy twarzy. Ten wygląd wywołał mnóstwo reakcji, gdy zdjęcia i filmy z imprezy krążyły po różnych stronach internetowych.

Reakcje na jej wybór ubioru były podzielone. Kilku krytycznych obserwatorów skomentowało: „nie podoba mi się delikatna pozycja spódnicy”. Ale są tacy, którzy mówią „Ona jest tak piękna”, i „Wygląda na to, że spódnica zaraz spadnie!” Niektórzy wrzucili nawet kilka żartobliwych porad modowych, mówiąc coś w stylu: „Lily, oto kilka stylowych strojów, które mogłyby Cię bardziej uwydatnić. Wyglądałabyś jeszcze piękniej”.

 

Toczyły się rozmowy na temat tego, jak sukienka pasuje do jej typu sylwetki i ogólnego stylu. „Cały zestaw nie do końca podkreśla jej figurę, moim zdaniem” – powiedział jeden komentator. „Linia jej włosów wydaje się przesadzona przez gładką fryzurę. Mimo że jest naturalnie piękna, ten ubiór może jej nie lisonić.

 

Poza dyskusjami na temat mody, Lily coraz bardziej robiła sobie nazwisko w przemyśle rozrywkowym, stając się córką znanego aktora i sama zostając znaną aktorką.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: