Córka Marie Osmond: Oszałamiająco rozwinięta i znacząca kobieta! 😳 Ale co w niej dziwne? 😧

Znana piosenkarka Marie Osmond, autorka hitu „Paper Roses”, jest znana ze swojego piękna i dumy z rozwoju jej córki Jessiki w silną kobietę. Pozostałe dzieci, Marie, również pięknie dojrzewają i tworzą swoje rodziny. 60-letnia międzynarodowa gwiazda nie planuje jeszcze oficjalnie ogłosić swojej emerytury ze światła reflektorów. Oprócz sukcesu w śpiewaniu, Marie Osmond jest teraz znana z prowadzenia programów dyskusyjnych. Po odejściu z programu CBS The Talk, pracowała nad różnymi projektami, w tym nad nowym programem z Viacom.

Brat Marie Osmond, Donny Osmond, również zdobył sławę po dołączeniu do zespołu Osmonds. Urocza para zdobyła sławę w przemyśle rozrywkowym za swój program telewizyjny, jak również za bycie dwoma z najbardziej znanych mormonów. Związek Marie Osmond z Kościołem Mormonów był wystawiony na próbę, gdy otwarcie wyraziła swoje poparcie dla swojej adoptowanej córki Jessiki, która identyfikuje się jako lesbijka. Jessica Marie Blosil jest najstarszym dzieckiem Marie Osmond i jej poprzedniego męża, Briana Blosila. Jessica została adoptowana, gdy miała ledwie dwa lata. Małżeństwo Marie i Briana zakończyło się rozwodem, ale był to cywilny rozstanie. Następnie Marie wyszła za mąż za swojego pierwszego męża, Steve’a Craiga, byłego gracza piłki nożnej, który został mówcą publicznym.

Osoby LGBTQ+ są teraz akceptowane w Kościele Mormonów, ale ważne jest pamiętanie, że ta akceptacja podlega ograniczeniom, takim jak celibat. Chociaż małżeństwa osób tej samej płci wciąż są uważane za poważny grzech, nie są już uważane za apostatów pod względem kar kościelnych, zgodnie z ich nowym przewodnikiem. Niezachwiana akceptacja i tolerancja Marie Osmond wobec orientacji seksualnej jej córki poruszyła wielu jej zwolenników. Jessica była gorliwą mormonką, a mimo to Marie publicznie okazała jej miłość i wsparcie. Powiedziała w wywiadzie, jak bardzo była zadowolona, że została wybrana przez Diane Sawyer na „Osobę Tygodnia” z powodu swojej niezachwianej miłości do swojego dziecka.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: