Dzieci Sharon Stone są już dorosłe. 😲 Jak wyglądają dziedziczki gwiazdy, które wychowała w bardzo trudnych warunkach, dziś?

Sharon Stone spotkała wiele trudnych przeszkód i rozczarowań na swojej drodze do rodzicielstwa. Razem ze swoim mężem, Philem Bronsteinem, bardzo pragnęli mieć dzieci, ale ich podróż rodzicielska nie była pozbawiona smutku. Dziewięć nieszczęśliwych ciąż zakończyło się rozpaczą dla pary. Ten psychiczny i fizyczny wysiłek wystawił odporność Sharon na próbę, jednakże odmówiła się poddania.

Po latach zmagań z niepłodnością Sharon i Phil postanowili zaadoptować chłopca, Roena, do swojej rodziny. Ich radość była jednak krótka, ponieważ małżeństwo ostatecznie się rozpadło, a Sharon została uwikłana w kontrowersyjny spór o opiekę. Ze względu na agresywne strategie prawne Phile’a, które obejmowały wykorzystanie publicznego wizerunku Sharon przeciwko niej, nie mogła utrzymać opieki nad Roenem.


Sharon, niezrażona trudnościami, znalazła pocieszenie w adopcji dwóch kolejnych chłopców, Quinn i Land. Poświęciła swoje życie, aby zapewnić im opiekę, chronić ich przed intensywnym światłem reflektorów opinii publicznej i zapewnić im pewien stopień normalności.

Mimo braku biologicznej więzi, Sharon jest dumna z niesamowitego rozwoju i postępów swoich synów, zauważając, że bardzo przypominają ją.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: