„Czy zrobiła jakieś operacje plastyczne? 😳 Fani spekulowali dużo na temat ostatnich zdjęć 60-letniej Helen Hunt bez makijażu!” 🤔

Helen Hunt wzbudziła miłe wspomnienia wśród swoich obserwujących, umieszczając link do filmu, w którym wcześniej grała. 16 września 2023 roku opublikowała zdjęcie z ponad 500 000 obserwującymi na Instagramie, trzymając w ręku książkę zatytułowaną „Twister”, co było nawiązaniem do jej roli w filmie.

Artykuł zyskał uwagę ze względu na swoją wartość sentymentalną oraz naturalny wygląd Helen, wywołując różnorodne reakcje. Fani Helen chwalili ją za wybór braku makijażu, mówiąc takie rzeczy jak: „Helen, wyglądasz niesamowicie”.

Mimo że wyglądała świetnie, niektórzy nie mogli się oprzeć zastanowieniu się, czy przeszła jakieś operacje plastyczne. Mówili takie rzeczy jak: „Dlaczego zmieniać swój naturalny wygląd operacją?” i „Wydaje się inna; czy to tylko ja?” oraz „Co się zmieniło w jej wyglądzie?”.

Helen Hunt, mająca 60 lat, która wcześniej była zamężna z aktorem głosowym Hankiem Azarią, znanym z „Simpsonów”, odkryła, że jej życie prywatne ponownie znalazło się w centrum uwagi. Ich krótka unia, która rozpoczęła się w lipcu 1999 roku, zakończyła się rozwodem w grudniu 2000 roku.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: