„Nawet jej młody mąż poczuł się zawstydzony widząc sukienkę Heidi Klum z głębokim dekoltem i kwiatowym wzorem.” 😖

Nawet w wieku 49 lat Heidi Klum wciąż jest jedną z najatrakcyjniejszych modelek na świecie. Niemiecka piękność zawsze wygląda wspaniale, bez względu na swój wiek. Modelka wciąż cieszy się popytem wśród projektantów prestiżowych marek modowych ze względu na swoją zgrabną sylwetkę i prawie nieistniejące zmarszczki. Rozumiem, dlaczego Heidi budzi zazdrość u młodszych modelek.

Oprócz swojego uroku i licznych osiągnięć, ta niezwykła celebrytka ma również młodzieńczego, atrakcyjnego małżonka. 33-letni gitarzysta z „Tokio Hotel”, Tom Kaulitz, jest szczęśliwie żonaty z Klum od 2019 roku.

Z powodu dużej różnicy wieku wielu ludzi nie sądziło, że ta para przetrwa, ale oni codziennie pokazują wszystkim, jak bardzo się kochają i troszczą o siebie. Jednak Heidi, próbując zachować młodzieńczy temperament, często publikuje szczere zdjęcia, które czasami zaskakują nawet najbardziej zagorzałych fanów supermodelki z lat 90.

 

Klum ostatnio ubrała na kolację z ukochanym mężem obcisły czarny kombinezon ozdobiony ogromnymi czerwonymi kwiatami. „Perłą” zdjęcia były prawie odsłonięte, piękne piersi Heidi z powodu głębokiego dekoltu. Modelka była urocza, ale nie wszyscy jej wielbiciele byli zachwyceni efektownym wyglądem gwiazdy. Wielu uważało, że dekolt Heidi był zbyt obfity.

Internauci zauważyli: „Myślałem, że klatka piersiowa wypadnie”, „Heidi ubrana zbyt wulgarnie”, „Wcale mi się to nie podoba”, „Wkrótce będzie całkiem naga”, „Jej mąż był już zawstydzony jej wyglądem”, „Ona się pomłodniała” i „Jaki dziwny kombinezon”.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: