Rachel Ward, gwiazda „Ptaków ciernistych”, która ma 65 lat, zakochała się w swoim współgwiazdorze: 😍 Ona już jest babcią!

Po wystąpieniu w „Ptakach ciernistych” amerykańska aktorka Rachel Ward stała się sławna. Pomimo że obecnie ma około 65 lat, wielu uważa, że nie zmieniła się zbytnio od czasu występu w serialu. Serial przyniósł Ward nie tylko uznanie, ale także miłość. Ward i jej mąż zaczęli rozmawiać na planie sztuki, a ich związek szybko się rozwijał. Jednak aktorka twierdzi, że to nie było miłość od pierwszego wejrzenia. Była ona wtedy zamężna z Bryanem Brownem, który grał główną postać w serialu. Pomimo ich „podstawowego” początkowego zainteresowania, związek pary rozwinął się w romantyczny sposób, co sprawiło, że ich małżeństwo na ekranie stało się rzeczywistością.

Brown i Ward są nadal tak bardzo zakochani, jak byli w dniu swojego ślubu, czterdzieści lat później. Pobrali się kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć do „Ptaków ciernistych”. Choć uznaje, że program otworzył jej wiele możliwości znalezienia pracy i doświadczenia innych przełomowych wydarzeń życiowych, Ward najbardziej docenia i jest dumna ze swojego trwałego małżeństwa z Brownem. Pewnego razu, gdy byli na planie, Brown zaoferował się odczytać dłoni Ward. Poinformował ją, że gdy wyrazi na to zgodę, będzie miała trójkę dzieci. Następnie zaczął żartować tak jak to:

Przyczyną ich niezgody było to, że pojechali razem do Irlandii, aby Brown mógł nakręcić „Give My Regards to Wall Street.” Brown twierdził, że ich sprzeczka była intensywna i że najlepiej będzie, jeśli się pobiorą z uwagi na to, jak bardzo będą się różnić. Przed przeprowadzką do Sydney, Australia, pobrali się w domu, w którym dorastała Ward. Para ujawniła klucze do swojego trwałego i szczęśliwego małżeństwa, gdy świętowali swoją 40. rocznicę ślubu. W wieku 65 lat Ward nadal prezentuje swoje ponadczasowe piękno.

Podczas premiery filmu na Festiwalu Filmowym w Santa Barbara w lutym, Ward podzieliła się zdjęciem z Hilary Shapiro i Darylem Hannah. Film nosi nazwę „Farma Rachel”. Kilku wielbicieli wyraziło swoje podekscytowanie z powodu widoku Ward w filmie, podczas gdy inni byli zdumieni, jak wspaniale wyglądała w wieku 65 lat.


Niektórzy nazywali ją „boginią”, podczas gdy inni mówili, że jest „fantastyczna”. Niektórzy fani twierdzili, że Ward zawsze będzie im przypominać Meggie z „Ptaków ciernistych”, podczas gdy inny fan entuzjastycznie opowiadał o tym, jak Ward i jej mąż stworzyli rodzinę w wolnym czasie. Para ma dwie córki, Rosie i Matildę, oraz syna, Joe’a.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: