„Słynna aktorka została matką w wieku 54 lat, a później odnalazła miłość! 😁 Teraz ma 82 lata, ale nadal gotowa na nowe związki! Jak teraz wygląda?” 😳

Lata 60. to czas, gdy na ekranach filmowych i telewizyjnych zadebiutowała amerykańska aktorka Donna Mills, która przez długi czas dominowała na ekranie. 30 kwietnia 2023 roku, w towarzystwie cenionej Lindy Gray i Joan Collins, Mills wyglądała olśniewająco, emanując entuzjazmem i ustanawiając wysokie standardy mody. Trzy wiodące aktorki lat 80. zdumiały swoich wielbicieli swoim blaskiem i urodą.

Warto przypomnieć, że Mills już wcześniej dzieliła się swoim urokiem z fanami. Podobne zdjęcia znajdują się na jej profilu w mediach społecznościowych, dowodząc, że nawet w podeszłym wieku absolwentka „False Arrest” pozostaje elegancka i lubi się stroić.

Dla Mills, mimo krytyki, był to idealny czas, aby zostać rodzicem. Na przestrzeni lat Mills zbudowała silną karierę i doskonałą reputację w branży rozrywkowej. Przyjęła rodzicielstwo w swoich pięćdziesiątych i odnalazła miłość w swoich sześćdziesiątych, wciąż zachwycając widownię swoimi niesamowitymi umiejętnościami aktorskim i pięknym wyglądem.

Mills wyglądała świetnie w oszałamiającej różowej kreacji na zdjęciu z Instagrama, podczas gdy Collins zachwycała w czarnej sukni. Gray natomiast wyglądała pięknie w swojej szarej i srebrnej sukience. Wszystkie trzy spotkały się na sesji do magazynu, jak wyjaśniła Mills w swoim poście: Praca z tymi olśniewającymi kobietami była prawdziwą przyjemnością. Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność magazynowi Hello za niesamowity artykuł w waszym najnowszym numerze.

Fani byli zachwyceni widokiem wszystkich trzech div w jednym zdjęciu. Te legendy stworzyły niezapomniane seriale „Knots, Dallas i Dynasty”! – zauważył ktoś.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: