„Nawet nie można ich odróżnić! 32-letni syn Mela Gibsona odziedziczył wygląd swojego ojca!” 😯😳

Milo Gibson, jeden z dziewięciorga dzieci Mela Gibsona, jest znaczącym aktorem. Mel Gibson od dawna jest znaną postacią w przemyśle rozrywkowym. Milo, który ma 32 lata, bardzo przypomina swojego sławnego ojca Mela, który występował w uwielbianych filmach, takich jak „Waleczne serce” i „Teoria spisku”. Mel Gibson to nie tylko znany aktor, ale także kochający ojciec. Pomimo intensywnego harmonogramu, który obejmuje częste podróże po całym świecie, by grać, reżyserować i produkować filmy, dobrze wychował swoje dziewięcioro dzieci. Podczas gdy niektórzy mogliby unikać reflektorów, Milo je przyjmuje, aby naśladować uwodzicielską obecność swojego ojca na ekranie.


Gdy Mel Gibson był małym dzieckiem, jego rodzina przeprowadziła się z Nowego Jorku do Australii, gdy jego ojciec wygrał teleturniej. To było początkiem świetnej kariery Mela Gibsona. Pasja Gibsona do aktorstwa w Narodowym Instytucie Sztuki Dramatycznej w Sydney doprowadziła do jego przełomowej roli w filmie „Lato w mieście” i jego następnego awansu na gwiazdę w filmie „Szalony Max”.

Jego przełomową rolą w Hollywood było przedstawienie bohatera akcji w „Wojowniku drogi”, który zachwycił amerykańską publiczność i pokazał jego wszechstronność. Kariera Mela Gibsona jako reżysera rozpoczęła się od „Człowieka bez twarzy” (1993), ale „Waleczne serce” (1996) umocniło jego miejsce w branży. Był on oczarowany fabułą filmu i zanurzył się w szkockiej kulturze i języku, w procesie opanowując akcent Seana Connery’ego.

Mel Gibson otrzymał wiele nagród za swoją pracę filmową, w tym nominację do Oscara za najlepszego reżysera za współpracę z Milo przy „Hacksaw Ridge”. Kiedy Milo ostatecznie zdecydował się na karierę aktorską, jego rodzice byli bardzo wspierający, pomimo jego początkowej niechęci.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: