„To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem”: 😳 Sam Asghari omówił swoje rozstanie z Britney Spears! 😧

Sam Asghari, 29 lat, złożył pozew o rozwód od Britney Spears w sierpniu, twierdząc, że między nimi występują „nie do pogodzenia różnice”. Od ich rozstania Asghari regularnie wypowiada się pozytywnie o swojej byłej partnerce. W niedawnej rozmowie z magazynem People mówił o utrzymywaniu szacunku po rozwodzie.

„Nie mogę zrozumieć, kiedy rozwiedzeni małżonkowie obrażają się nawzajem. Ja nigdy bym tego nie zrobił ze względu na niesamowite doświadczenia, jakie miałem z Britney, które poprawiły moje życie” – powiedział publikacji. Sam wspomniał o swoim 14-miesięcznym małżeństwie z Spears i wyraził swoją szczere wdzięczność za czas, który spędzili razem. „To, że Britney podzieliła kawałek mojego życia, było bezcennym darem. Ludzie naturalnie oddalają się od siebie i idą dalej” – powiedział mężczyzna.

Nawet po zakończeniu małżeństwa z gwiazdą popu, Asghari zawsze jest pełen optymizmu i życzliwości. Jego Doberman, Portia, jest obecnie jego jedynym partnerem płci żeńskiej. „Zawsze żyłem według motywu optymizmu, a rzeczy, które mnie spotkały w przeszłości, ukształtowały mnie takim, jakim jestem teraz. Jestem oddany rozwojowi osobistemu; cenię swoją historię i zawsze patrzę z nostalgią wstecz” – dodał.

Asghari początkowo podzielił się swoją intencją rozstania z Britney Spears w emocjonalnym oświadczeniu na mediach społecznościowych. „Bolący wybór zerwania został podjęty przez moją żonę i mnie po wspaniałej sześcioletniej podróży razem. Wciąż mamy dla siebie ogromny szacunek, i zawsze chcę dla niej jak najlepiej” – powiedział.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: