„Wreszcie Dowiedz Się, Kto Jest Dziewczyną Henry’ego Cavilla! 😲Tajemne Zdjęcia Partnerki Aktora, Którą Zazwyczaj Ukrywa Przed Wszystkimi!” 🤔

Strzała miłości uderzyła w Henry’ego Cavilla, który jest najbardziej znany z roli Supermana i Geralta z Rivii w „Wiedźminie”. Od trzech lat szczęśliwie jest żonaty z Natalie Viscuso, byłą dyrektorką w Legendary Entertainment, firmie produkcyjnej odpowiedzialnej m.in. za filmy takie jak „Dune” i „Człowiek ze stali”, w których wystąpił Cavill.

Powszechnie znany duet niedawno został widziany trzymający się za ręce, opuszczając hotel w Londynie. Cavill wyglądał stylowo w spodnie, brązowe botki zamszowe i granatową marynarkę z podwójnym rzędem guzików – idealny styl na wiosnę. Viscuso dobrze do niego pasowała, nosząc letnią sukienkę w biało-zielonym kolorze z motywem drzewa. Przykryła ją jasnym swetrem i białymi kozakami na obcasach.

Z humorystycznym nawiązaniem do wówczas popularnego serialu „Gambit królowej”, Cavill opublikował trzy lata temu na mediach społecznościowych zdjęcie, na którym grają w szachy, aby ogłosić swój związek. Tak rozpoczęła się ich historia miłosna. W podpisie nazwał Natalie swoją „piękną i błyskotliwą miłością”. Otrzymał najwięcej komentarzy pod tym postem ze wszystkich dotychczasowych!

Niektórzy wielbiciele mieli jednak zastrzeżenia do później udostępnionego wspólnego zdjęcia. Rozczarowani, że Cavill już nie jest singiel, kilku fanów skrytykowało jego decyzję, idąc nawet tak daleko, aby obrażać jej urodę.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: