💔 „Smutna historia o znanym piosenkarzu, który adoptował chłopca: Kim byli i co z nimi się później wydarzyło?” 😧

Przedłużająca się choroba w jej domu w Szwajcarii pozbawiła życia 83-letnią szwajcarsko-amerykańską piosenkarkę i aktorkę, która była znana ze swojego niesamowitego głosu i poruszających występów. Pomimo sławy, była kochającą żoną i matką czworga dzieci.


W wieku 18 lat została matką po raz pierwszy, gdy powitała na świecie Craiga, swoje pierwsze dziecko, z saksofonistą Raymondem Hillem.

Miała krótki romans, zanim ponownie się zakochała w znanym amerykańskim artyście i producencie płytowym.

W końcu się pobrali i mieli mieszana rodzinę sześciorga dzieci po urodzeniu dziecka, Ronniego.

Ale kiedy jej małżeństwo się rozpadło, musiała zmierzyć się z byciem samotną matką. Miała trudności przez lata, w tym oskarżenia dotyczące napiętego związku z jej najstarszym synem, Ronniem.

Jej inne dzieci, Craig, Ike Jr. i Michael, znalazły swoje drogi pomimo trudności. Ike Jr. studiował muzykę, a Craig eksplorował nieruchomości. Michael natomiast prowadził ciche życie poza reflektorem.

Piosenkarka, która wyszła za mąż za Erwina Bacha w 2013 roku po ponad 20 latach przyjaźni w Szwajcarii, znalazła pocieszenie w ich związku. Było jasne, że zawsze będą w miłości, zwłaszcza kiedy Erwin zaoferował jej nerkę, gdy była chora.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: