🤔 „Nie chce schudnąć, ale chce wyglądać stylowo, więc styliści pomogli jej w przemianie! Trudno ją rozpoznać.” 😲

W odcinku „Fashion Verdict” 33-letnia Valentina Volosnikova – żywiołowa singielka, która pasjonuje się jedzeniem i swoim zwierzakiem – stała się głównym punktem rewolucji w modzie.


Valentina została nominowana do metamorfozy stylizacyjnej przez swoich przyjaciół Olgę i Aleksieja, którzy sądzili, że styliści programu mogą dać jej życiu nową energię. Znana z bycia duszą towarzystwa, Valentina wniosła swoją żywiołowość do produkcji.

Ze swoim nastawieniem Valentina często nie zgadzała się z prowadzącymi program i stawiała opór ich krytyce. Zachowuje się z królewską pewnością siebie i akceptuje swoją sylwetkę z pewnością siebie, nie widząc żadnych problemów zdrowotnych związanych z wagą.

Goście programu dokonywali wyborów odzieżowych dla Valentiny, ale ich pierwsze wybory nie przypadły jej do gustu. Mimo że Valentina nie była przekonana do wyjaśnień, sukienka w paski pionowe zwykle uważana jest za wyszczuplającą.

Przy drugiej próbie Valentina polubiła białą koszulkę i buty, które do niej pasowały, ale nie uważała, że garnitur wygląda na nim dobrze. Trzecia próba okazała się udana. Valentina została zainteresowana czerwoną stylizacją, którą jej podarowano, chociaż zwykle nie przepada za kolorem czerwonym. Styliści programu przystąpili więc do pracy nad przemianą Valentiny. Charakterystyczne cechy królewskiego charakteru Valentiny zostały podkreślone w jej pierwszej przemianie dzięki stylowej fryzurze, świeżej farbie włosów i zestawie, który podkreślał jej elegancję.

Valentina wydawała się bardziej schludna i zgrabna w drugim wyglądzie, który eksponował jej jaśniejszą, smuklejszą stronę. Ta stylizacja szczególnie imponowała jej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: