🤨 Co się stało? Córka Jennifer Garner i Bena Afflecka, która ma 15 lat, pokazuje swoją nową fryzurę „na jeża” na zdjęciu! 😳

Córka byłej hollywoodzkiej pary, Bena Afflecka i Jennifer Garner, Seraphina Affleck, 15 lat, niedawno została zauważona czekająca na swojego szkolnego autobus razem z matką w wtorkowy poranek. Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci, Seraphina miała na sobie swobodny strój.

Miała fryzurę „na jeża”, oliwkową torbę, legginsy i beżowy sweter. Dramatyczny cięcie włosów Seraphiny ostro kontrastuje z jej zeszłoroczną fryzurą bob.

Nastolatka, która miała na uszach słuchawki w momencie obserwacji, wywołała także różnorodne reakcje społeczne. Obserwatorzy dostrzegli podobieństwa między Seraphiną a jej ojcem, Benem Affleckiem, w wyniku jej nowej fryzury.

Komentarze wahały się od bezpośrednich porównań z jej ojcem po wyraz pochlebstw dla dobrostanu dziecka. Jednak wielu komentatorów online chwaliło Seraphinę za wybór fryzury, uznając jej fryzurę „na jeża” za elegancki manifest.

Niektóre komentarze chwaliły unikalność Seraphiny, wyrażając zachwyt nad uroczym strojem i sugerując, aby Seraphina dodała dodatkowy kolor, aby nadać mu większą żywotność.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: