„Niewiarygodne! Na pierwszy rzut oka to po prostu niesamowite zdjęcie kobiety w ciąży, ale zauważ kto pojawia się po prawej stronie?” 😲

Robienie zdjęć brzucha kobiety w ciąży i dokumentowanie ciąży to fantastyczny sposób dla przyszłych rodziców, aby zachować radość i zdumienie związane z rozpoczęciem nowej rodziny. Para będzie zawsze miała zdjęcia ciążowe, aby powrócić do nich i wspominać czasy poprzedzające narodziny ich ukochanego dziecka.

Choć każde zdjęcie kobiety w ciąży jest piękne samo w sobie, niektóre są po prostu bardziej oszałamiające niż inne. Dan Mozer, 30-letni przyszły ojciec, zaproponował, żeby on i jego partnerka zrobili kilka zdjęć na pobliskiej plaży Atlantic Beach w Jacksonville, na Florydzie. Plaża jest ulubionym miejscem lokalnych mieszkańców do relaksu, spacerów i robienia zdjęć.

Dan poprosił swoją żonę, Angelinę, aby zrobiła kilka zdjęć z jeziorem w tle, po otrzymaniu nagłego pomysłu. Wyciągnął aparat i zrobił kilka zdjęć. Angelina szeroko się uśmiechnęła, pokazując swoją rosnącą ciążową kulkę przed falami surferów. Ale gdy Dan zobaczył, co znajdowało się w tle, wiedział, że uchwycił zdjęcie na całe życie. Coś ukazało się za Angeliną dokładnie w idealnym momencie. Delfin pojawił się na powierzchni wody, gdy Dan robił zdjęcie!

Biorąc pod uwagę, że Dan wiedział, że w okolicy są delfiny, nie był to dla niego szok. Jednak nigdy nie przewidywał zobaczenia jednego skaczącego w tle zdjęcia ciążowego jego żony. „Och, mój Boże”, pomyślał sam dla siebie po zauważeniu tego. Dan powiedział AWM, że niestety zupełnie to przegapiła. Dan i Angelina przypisują swojemu synowi, Courtlandowi, wykonanie zdjęcia. Courtland wywołujący delfina z łona matki jest przedmiotem żartów między nimi.

Dan udzielił Yahoo dalszych szczegółów dotyczących uchwycenia niesamowitego obrazu, mówiąc: „Mogliśmy zobaczyć płetwy grzbietowe delfinów, a ktoś zaczął do nas krzyczeć, że są delfiny”. A potem, nagle, ta rzecz się pojawiła. Może delfin wiedział, co się dzieje. „Myślałem, że zdjęcie pierwszego skoku było najlepsze, ale delfin skoczył dwa razy”, powiedział Dan. Mimo że Courtland wydaje się umieć szepnąć delfinom, Angelina i Dan zdecydowali się nie zmieniać mu imienia. Dan wyjaśnił: „Nie, nie zmieniamy mu imienia na Dolph Finn, jak sugerowali niektórzy”.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: