„Obserwatorzy skrytykowali 54-letnią Mariah Carey, która założyła prowokacyjną sukienkę, która nie pasowała do jej wieku!” 🙅‍♀️🤐

Mariah Carey to być może jedna z najbardziej znanych artystek swojej epoki. Piosenkarka, która ma teraz 54 lata, ostatnio trafiła na nagłówki ze względu na swoją garderobę. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, co ludzie sądzą o jej wyborze ubrań.

Ponieważ wszyscy byli ubrani, aby zrobić wrażenie, Mariah Carey zdołała przyciągnąć dużo uwagi podczas gwiazdorskiego wydarzenia. Piosenkarka spotkała się z dużą krytyką za swój „śmiały” wybór stroju.

54-letnia piosenkarka pojawiła się na trzeciej dorocznej gali Recording Academy Honors w stroju, który niektórzy uznali za dziwny. Miała na sobie kremową sukienkę, która przylegała do jej sylwetki, oraz gorset z elementami prześwitującego karmelowego tiulu. Ta popowa sensacja miała oszałamiającą sylwetkę.

Piosenkarka otrzymała pochwały od fanów, którzy mówili takie rzeczy jak: „Podoba mi się to” i „Ten strój wygląda, jakby był dla niej stworzony”. Niektórzy inni byli bardziej krytyczni, uważając, że ubiór był nieco za mały dla niej. Jeden czytelnik skomentował: „Może w latach dziewięćdziesiątych, Mariah, ale to nie coś, co powinnaś nosić mając 54 lata.” Inna osoba powiedziała: „W pewnym wieku po prostu trzeba się zakrywać”, podczas gdy trzecia osoba zauważyła: „Ktoś powinien jej przypomnieć, że ma 54 lata, nie 24”.

Ponieważ ludzie są przyzwyczajeni do krytykowania celebrytów na swoich platformach społecznościowych, Mariah doświadczyła wcześniej krytyki w internecie. W 2017 roku popowa piosenkarka spotkała się z krytyką za swoją wagę po opublikowaniu zdjęć siebie i swojego byłego chłopaka Bryana Tanaki na Instagramie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: