„Jak to możliwe, że kobieta ukryła pudełka przed mężem przez ponad 10 lat? 😱 Ta kobieta to zrobiła!”

Kobieta przechowywała kilka pudeł w strychu, ukrytych przed mężem przez czterdzieści lat. W końcu żona ugięła się pod presją mężczyzny i pozwoliła mu otworzyć pudełka pewnego dnia; jednakże, była przerażona widząc, co znajdowało się w środku, i zaczęła krzyczeć. Amerykanka Kris Bresnan ukrywała przed mężem sekret przez czterdzieści lat. Jej mąż w końcu miał odkryć, co było w tych wszystkich pudełkach przechowywanych na strychu przez tak długi czas. Gdy zakochali się w 1975 roku – co tak naprawdę rozpoczęło historię tych pudełek – oboje postanowili wyjechać na wakacje z dala od zgiełku nowojorskiego miasta.


Kris powiedziała mężowi Billowi, że kocha go i że to było najlepsze, co jej się kiedykolwiek przytrafiło, gdy ten zaoferował jej serwetkę podczas świąt. Na końcu napisał znak nieskończoności. Tego dnia dobrze się bawili i śmiali.

Bill uczynił to codziennym rytuałem, by zaskakiwać żonę listem, notatką miłosną lub pocztówką wyrażającą swoje uczucia dla Kris. Kris ujawniła mężowi prawdziwy powód, dla którego zatrzymała go przed zajrzeniem do pudełek podczas ich 40. rocznicy ślubu.

Kiedy został zinstruowany, by zajrzeć do skrzyń, był on oniemiały. To, że jego żona ukryła tam wszystkie te listy i zachowała je przez tyle lat, wykraczało poza jego zrozumienie. Doświadczając trudności w wyrażeniu wdzięczności za to niezwykłe wydarzenie, mężczyzna zapłakał i uścisnął swoją żonę. Przez całe święta, w cichym miejscu, oboje czytali na głos sobie nawzajem rzeczy, które Bill mówił do Kris przez lata. Odtwarzali ukochane wydarzenia i świętowali swoją 40. rocznicę w stylu w międzyczasie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: