„Przerazający moment, gdy mały chłopiec jest ignorowany przez strażnika marynarki: 😮 Następnie ludzie byli zdumieni tym, co się wydarzyło.” 😥 (Wideo)

Ostatnio serce i inspirujący film z 1997 roku zdobył ogromną popularność. W dobrze znanej reklamie, młode dziecko pyta strażnika marynarki o Świętego Mikołaja. Dziecko patrzy na strażnika z nadzieją w oczach, ale na początku strażnik nie zdaje się go zauważać; jego spojrzenie nigdy nie zatrzymuje się na chłopcu. Niezrażony, młody człowiek kontynuuje pokazując strażnikowi swoją listę życzeń na Boże Narodzenie, mając nadzieję, że zostanie spełniona. Strażnik wyciąga lewą rękę i gwałtownie bierze list chłopca.


Ta poruszająca reklama odnosi sukces w zwróceniu uwagi na program Toys for Tots Korpusu Rezerwowego Marynarki Wojennej, który jest bardzo ważnym celem. Co roku w październiku, listopadzie i grudniu organizacja przyjmuje nowe, nieotwarte zabawki. Następnie te przedmioty są przekazywane dzieciom, które są mniej szczęśliwe, dając im przesłanie nadziei i pomagając im w rozwoju w odpowiedzialnych, szanowanych i patriotycznych dorosłych.


Nawet po obejrzeniu go kilka razy, widzowie wciąż są poruszeni tym krótkim 30-sekundowym filmem. Wyróżnia się spośród innych świątecznych reklam, prezentując mocny argument na rzecz życzliwości i współczucia.

Widoczne jest, że film wywołuje silne emocje u widzów, a jego szeroki zasięg podkreśla, jak istotne jest, aby organizacje charytatywne, takie jak Toys for Tots, dostarczały świątecznej radości dzieciom z ubogich rodzin. Powiedz swoim znajomym i rodzinie, żeby obejrzeli ten uroczy film, proszę!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: