„WOW! 😮 Barbara Eden wygląda „bezczasowo”, pojawiając się rzadko na czerwonym dywanie w wieku 91 lat.” 😳

W przeciwieństwie do tego, niektórzy ludzie mają szczęście uniknąć negatywnych skutków starzenia się. Znasz ludzi, o których mówię; są to wyjątkowa grupa osób, które wyglądają oszałamiająco w każdym wieku.

Barbara Eden, naszym zdaniem, solidnie wpisuje się w tę grupę. Jesteśmy pewni, że w pełni się zgodzisz po zobaczeniu, jak pojawiła się na niedawnym wydarzeniu na czerwonym dywanie. W Stanach Zjednoczonych, w Tucson, w Arizonie, Barbara Eden urodziła się. Przeprowadziła się do San Francisco po rozwodzie rodziców, zapisując się do Konserwatorium Muzycznego miasta, aby podjąć karierę wokalną. Kiedy Barbara była młodsza, występowała w tawernach w Golden Gate City z lokalnymi zespołami. Ale ostatecznie podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery aktorskiej.

Jej pierwszym wystąpieniem na ekranie był występ jako regularny gość w programie „The Johnny Carson Show”, ale przełomowy występ przyniosła jej rola w popularnym sitcomie fantasy „M jak marzenie”. Do tej pory Barbara zagrała w około 50 filmach. Nadal pracuje w wieku 91 lat! W swoim ostatnim filmie zagrała panią Claus w filmie „Moje przygody z Mikołajem”, który został wydany.

„Ja się tak czuję młodo!” krzyczą. Barbara napisała na stronie 6, że uważa się za szczęściarę. „Żałuję ludzi jak mojego biednego ojca, którzy muszą codziennie pracować w pracy, którą nienawidzą. Ja odnajduję spełnienie w mojej pracy. Pracuję nawet dzisiaj.” Barbara powiedziała, że jeszcze kilka lat temu chodziła na siłownię, uczęszczała na zajęcia spinningu i podnosiła ciężary. Obecnie otrzymuje pomoc w treningu domowym od trenera specjalizującego się w treningu oporowym. Była gwiazda telewizyjna dodała: „Mam wielu przyjaciół. Nie jestem zła w kontakcie towarzyskim.” Eden niedawno pojawiła się na czerwonym dywanie w Beverly Hills, gdzie jej młody wygląd jak na jej wiek całkowicie zdumiał widzów. Eden wyjaśniła swoje możliwe przyczyny zachowania młodego wyglądu aż do swoich 90 lat. „Bardzo uważam na swoją dietę,” skomentowała kobieta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: