😮 „Ciężarna żona była wstrząśnięta widząc wiadomość na telefonie swojego męża. 😠 Nie powiedziałeś…”

Kiedy kobieta była w ciąży, otrzymała straszne wieści! Kobieta, która chciała pozostać anonimowa, opowiedziała rozdzierająca serce historię o swojej rodzinie. Straciła zainteresowanie posiadaniem kolejnych dzieci po dowiedzeniu się, że jej ojciec, jedyny rodzic, który jeszcze miała, ma raka jelita grubego. Już nie cieszyła się z myśli o posiadaniu kolejnych dzieci po dowiedzeniu się, że jej ojciec, jedyny rodzic, który jeszcze miała, ma raka jelita grubego. Chociaż miała nadzieję, że jej tata pokona raka, dowiedziała się, że ma do przeżycia tylko kilka miesięcy i nie reaguje na leczenie. Zdrowie i pamięć jej ojca pogarszały się w tym trudnym czasie, a jej mąż pomagał jej przejść przez to. „Mój partner był niesamowitym systemem wsparcia”. Trzymał mnie za rękę i wspierał mnie przez to wszystko. „Był tak kochający i troskliwy zarówno dla moich dzieci, jak i dla mnie”, skomentowała członkini Reddita.


Anonimowa użytkowniczka Reddita otrzymała pomoc od swojego męża i swojej najlepszej przyjaciółki od dzieciństwa. „Moja najlepsza przyjaciółka i ja jesteśmy przyjaciółkami od wczesnego dzieciństwa”. „Jej rodzina i moja są podobne”, powiedziała. Nie było to zaskakujące, że jej najlepsza przyjaciółka była solidarną wobec diagnozy raka jej ojca. Ale coś całkowicie wywróciło do góry nogami ich życie. Jakie wnioski zmieniły jej małżeństwo, według OP? Rozważanie absurdalnej niewierności.

Podając swojej rodzinie aktualizacje, jaki był przebieg życia i małżeństwa Op, gdy jej mąż dowiedział się o romansie? Jakie wnioski zmieniły małżeństwo OP?

Ponieważ wściekła kobieta w ciąży jeszcze nie zapukała do moich drzwi, przypuszczam, że nie powiedziałeś jej o nas. Była ciekawa, co się dzieje, ale była także zaskoczona tym, co zobaczyła, więc wzięła jego telefon i przeczytała ich rozmowy. W ten sposób dowiedziała się, że jej mąż miał romans z jej najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa przez cztery miesiące. OP postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Anonimowa użytkowniczka Reddita twierdziła, że nie wiedziała, co zrobić w tej sytuacji, w przeciwieństwie do innych osób, które wiedziałyby dokładnie, co zrobić. Powiedziała, że przez pierwsze kilka dni po odkryciu nic się nie działo. Pytała o dzień swojego męża, grając rolę uroczej żony. OP także zadbała o to, aby jej dzieci nie myślały, że coś jest nie tak. Co sprawiło, że sytuacja była jeszcze bardziej dziwna, to że ani jej małżonek, ani jej najlepsza przyjaciółka nie okazywali jej żadnych oznak czułości ani niczego, co skłoniłoby ją do przypuszczenia, że zdradzają ją. Matka przechodziła przez emocjonalną burzę i nie mogła zrozumieć, jak mogła stracić swojego ojca i patrzeć, jak jej rodzina rozpada się. Przed powiedzeniem mężowi, poczekała przynajmniej jeden dzień, aby upewnić się, że mieli spokojny dzień. Ogłosiła, że nigdy więcej nie będzie rozmawiać ze swoją najlepszą przyjaciółką i że nie ma ochoty dowiedzieć się prawdy o tym, dlaczego ją oszukała. Postanowiła „skasować ją ze swojego życia, jakby nigdy się nie zdarzyła”. Matka trójki dzieci otrzymała dużo wsparcia od komentarzy. Pomimo jej siły, jeden z użytkowników Reddit zauważył, że nie sugerowaliby, by pozostała ze swoim mężem i próbowała rozwiązać sprawy. Niedługo potem anonimowa użytkowniczka Reddita powiadomiła swoich obserwatorów o okolicznościach. Powiedziała, że poinformowała swoją teściową i matkę swojej byłej najlepszej przyjaciółki. Bez próby wyjaśnienia, co się dzieje, po prostu pokazała zrzuty ekranu rozmowy swojego męża i swojej byłej najlepszej przyjaciółki. Przyjaciele, podzielcie się tym artykułem ze swoimi znajomymi i rodziną i podzielcie się swoimi myślami w sekcji komentarzy!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: