Nie wierzę własnym oczom! 😮 Ten bardzo, bardzo duży jajnik pod kurnikiem zaskoczył wszystkich! 🤔 Co może być w środku? (Wideo)

Jajka są podstawowym składnikiem śniadania, które można jeść na przykład jako jajecznicę lub jajka w koszulkach. Dają one doskonały zastrzyk energii na cały dzień. W połączeniu z bekonem, pomidorami i serem tworzą one pożywną kolację. Choć rzadko i ekscytująco jest znaleźć jajko z podwójnym żółtkiem, farmer w Teksasie odkrył coś jeszcze bardziej niesamowitego: dwa jaja.

Wiele osób nadal wątpi w istnienie jaj z podwójną skorupką, pomimo przeczących temu dowodów w postaci filmów wideo. Zdarza się to, gdy prawie gotowe jajko wewnątrz kury zmienia kierunek, otrzymując dodatkową warstwę białka i drugą skorupkę, jak twierdzi Poultry Help. Sieć Countryside nazywa to odwrócenie „skurczem przeciwbieżnym perystaltyki”.

Pokaż nam je, ogromne jajo zniesione przez kurę o normalnym rozmiarze. W filmie można zobaczyć, jak farmer delikatnie stuka w jajko, zanim rozbije skorupkę, by odkryć żółtko. „Cóż, wygląda na to, że jest tu jeszcze jedno zaskoczenie,” mówi z chichotem. „Jedno jajko, dwa jajka!”

Następnie wyciąga wnętrze jajka, wylewa żółtko i z dumą stwierdza: „Zapomnijcie o podwójnych żółtkach—tu mówimy o podwójnych jajkach”.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: