„Po prostu spojrzyjcie do środka! Mężczyzna postanowił zmienić swoje miejsce zamieszkania! 😮 Ten niesamowity dom został przez niego zbudowany.”👏

Den Preiss zaczął pragnąć czegoś więcej po przyzwyczajeniu się do monotonnej codziennej rutyny życia w mieście. Był niezadowolony z równego tempa codziennego życia i podjął decyzję o porzuceniu luksusowych udogodnień życia miejskiego w poszukiwaniu prostszej egzystencji. Den zostawił pracę i rodzinę, by wyruszyć w podróż w głąb natury. Początkowo Den rozbił obóz w lesie, zanim przeniósł się z tego tymczasowego schronienia do stałego domu.

Miał pomysł na dom, który wtopiłby się w otoczenie, zainspirowany surowym urokiem mieszkań pokazanych w „Władcy Pierścieni”. Tak powstał pomysł na dom wykopany w ziemi.

Den zdobył działkę, opracował swój pomysł i dokładnie wypracował ziemię, tworząc ściany i sufit swojego podziemnego schronienia. Każda komora została zaprojektowana z wielką starannością, mającą na celu stworzenie połączonych przejść, które przywodziły na myśl nory hobbitów z jego ulubionego filmu.

Den wytrwał pomimo wyzwań budowlanych i fizycznych wymagań rozpoczęcia od nowa, ponieważ pragnął stworzyć atmosferę odzwierciedlającą jego niedawno odkryte poczucie wolności. Ostatecznie jego skromne schronienie nabierało kształtu, zapewniając mu wszystko, czego potrzebował do spokojnego życia pośród niczego. W dzisiejszych czasach Den jest zadowolony i spokojny w swoim odosobnionym schronieniu.

Wolny od ograniczeń życia miejskiego, cieszy się inherentną prostotą swojego otoczenia i znajduje satysfakcję w rytmie świata naturalnego. Chociaż od czasu do czasu pracuje na pół etatu, aby utrzymać się, życie w prawdziwej harmonii z ziemią pozostaje jego głównym celem.

Den widzi swój wykopany dom jako odzwierciedlenie swojej wytrwałości, kreatywności i niezachwianej determinacji do życia życiem, które mu najlepiej odpowiada, a nie tylko jako miejsce do mieszkania. Spoglądając z jego spokojnego schronienia, otoczonego pięknem natury, zdaje sobie sprawę, że znalazł swoje prawdziwe miejsce – miejsce, gdzie może być sobą, nie martwiąc się tym, co inni myślą o nim.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: