„Ukryte zaręczyny gwiazdorskiej pary: 😲 Córka Melanie Griffith i Dona Johnsona Wychodzi Za Mąż za Znaneo Piosenkarza!” 😍💗

Według ostatnich plotek córka słynnych aktorów Dona Johnsona i Melanie Griffith, Dakota Johnson, oraz główny wokalista zespołu Coldplay, Chris Martin, planują się pobrać. Para po pięcioletnim związku postanowiła się zaręczyć. Była dziewczyna Chrisa, Gwyneth Paltrow, oraz ich dzieci, Apple i Moses Martin, przesłały swoje najlepsze życzenia.

Pierwszym źródłem medialnym, które podało tę historię, był informator, który poinformował, że zaręczyny już się odbyły, ale najpierw trzymano je w tajemnicy. Informator dodał, że Chris i Dakota, którzy są razem od początku swojego związku, teraz publicznie ogłaszają swoim bliskim, że wkrótce się pobiorą.

Prywatnie Dakota Johnson i Chris Martin prowadzą spokojne życie w Malibu, z dala od ciekawskich spojrzeń. W rzadkim wywiadzie aktorka „Madame Web” opowiedziała o tym, jak bardzo lubi oglądać Chrisa podczas występów i jak bardzo on kocha muzykę. Fascynuje mnie oglądanie go w jego naturalnym środowisku – skomentowała.

Obserwując swojego ulubionego faceta, jak robi to, co kocha najbardziej, przynosi mi radość. W prywatnej rozmowie Dakota wspomniała o bliskiej relacji z dziećmi Chrisa i Gwyneth oraz określiła Mosesa mianem swojego „pasierba”, oprócz rozmowy o sprawach rodzinnych. Wyraziła głęboką miłość do Apple i Mosesa, podkreślając swoje zaangażowanie w rolę macochy i w ich różnorodną rodzinę.

Dakota wyraża swoje szacunek dla różnych form, jakie może przyjąć rodzina, poprzez swoje spostrzeżenia na temat rodziny, zwłaszcza znaczenia starannie wybranych więzi rodzinnych. Reflektuje również podobieństwa między swoim różnorodnym, licznym rodzeństwem wychowywanym a nowoczesną rodziną, jaką buduje z Chrisem. Poza wyrażeniem swojego zaangażowania, zaręczyny Dakoty i Chrisa celebrują ponowne zjednoczenie rodzin oraz trwałość więzi opartych na wolnej woli i miłości. Ich podróż do małżeństwa ilustruje, jak w dzisiejszym świecie dynamika rodzin ewoluuje.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: