„Wszystko jest sztuczne! 😫 Straciła wszystkie swoje cechy w wyniku wypełniaczy i operacji plastycznych.” 😠

Kim Basinger, ikoniczna piękność, która oczarowała publiczność w filmie „Dziewięć i pół tygodnia”, niedawno stała się tematem dyskusji online z powodu zauważalnej zmiany jej wyglądu. Niektórzy podziwiają jej młodzieńczy blask, podczas gdy inni martwią się tym, co postrzegają jako źle wykonane zabiegi kosmetyczne.

Mimo że 69-letnia aktorka nigdy publicznie nie przyznała się do operacji plastycznych, wiele osób teoretyzuje, że zmiany w jej twarzy dramatycznie zmieniły jej wygląd. Jednak Basinger wolałaby przyjąć naturalny wygląd i unikać nakładania zbyt dużej ilości makijażu publicznie. W dyskusjach online wywołanych tym wyrokiem, fani wyrażają swoje opinie.

Od komentarzy takich jak te po krytykę tendencji, włączając „niefortunne prace” i „puchate, nie to, co wcześniej”: „Plastyka niszczy wszystko i jeszcze nikomu nie pomogła”. Niektórzy nawet twierdzą, że naturalne starzenie się Basinger doprowadziłoby do jej bardziej godnego starzenia się.

Ona jest porównywana do swojego byłego partnera z planu, Mickeya Rourke’a, innego znanego człowieka, którego wygląd wywołał podobne dyskusje. Zwolennicy zwracają uwagę na potencjalne nadużycie wypełniaczy przez Basinger, szczególnie w okolicach oczu i kości policzkowych.

Mają oni miłe wspomnienia z czasów, gdy stosowała domowe sposoby i ćwiczenia, aby zachować młody wygląd i zdrowie. Reakcja publiczności podkreśla złożoną debatę wokół standardów wieku i piękna w Hollywood.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: