😨”Wszyscy byli zszokowani wyglądem 70-letniej Madonny bez makijażu i filtrów! 😧

Madonna nadal bardzo się stara, aby zachować swoje poprzednie piękno i atrakcyjność. Robi wszystko, włączając w to operacje plastyczne, filtry, retuszowanie i zabiegi kosmetyczne, aby to osiągnąć. Wielu zauważyło, że wydaje się być obsesyjnie zainteresowana swoim wyglądem, jakby żyła życiem wiecznej młodości i piękna. Nie zastanawia się nawet dwukrotnie nad pokazywaniem swojej figury w obcisłych bieliźnie, prowokujących ubraniach i minispódniczkach.

Może próbuje utrzymać ten „perfekcyjny” wizerunek, ale staje się coraz bardziej oczywiste, jak bardzo się zestarzała. Nieretuszowane zdjęcia paparazzi ukazują jej prawdziwą twarz, z kompletem zmarszczek i innych niedoskonałości. Ostatnio widziano ją u paparazzi przybywającą na wydarzenie promujące jej książkę, i wykorzystali oni okazję, aby zrobić „perfekcyjne” zdjęcie.

Jej czarna marynarka, kabaretki i płonący gorset przyciągnęły uwagę wszystkich. Wszyscy zauważyli, że ma wyraźne zmarszczki i zwisającą skórę. Szybko stało się jasne, że wcale nie przypomina swojej postaci na Instagramie w realnym życiu. Dziwnym trafem wielu osób stwierdziło, że bardzo się stara, aby wydawać się młodzieńcza. Stara kobieta, która odmawia starzenia się!


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: