„Dlaczego Kate Middleton opuściła Windsor? Nie będzie już mogła…” 😪

Po operacji żołądka Kate Middleton po raz pierwszy opuściła Windsor. Dopiero po Wielkanocy będzie mogła wypełniać jakiekolwiek królewskie obowiązki.

Bliski znajomy twierdzi, że 42-letnia Księżna Walii „powoli wraca do zdrowia”, co jest dobrą wiadomością dla jej rekonwalescencji. Kate spędziła ponad dwa tygodnie w szpitalu po przyjęciu do Kliniki Londyńskiej w zeszłym miesiącu na nieokreślony zabieg.

Po zezwoleniu na powrót do rodzinnej posiadłości Windsor, przyszła Królowa Anglii wyzdrowiała z dala od świateł reflektorów. Niedługo potem pojawiły się plotki i dobrze poinformowane spekulacje na temat tego, co się stało. Bliski znajomy ujawnił, że Kate i jej rodzina spędzą przerwę w połowie semestru na królewskim majątku w Sandringham. Jest to świeża informacja na temat zdrowia. Przyjaciółka Catherine powiedziała Daily Mail: „Catherine dobrze się czuje”.

 

Kobieta pragnęła zmiany otoczenia. W Norfolk będzie mogła odpocząć, podczas gdy dzieci bawią się z Williamem. Od czasu, gdy Kate niespodziewanie ujawniła, że ​​przejdzie operację brzucha, dużo więcej mówi się o jej zdrowiu. Królewska rodzina zachowała milczenie, jak zwykle, a jej stan został tylko częściowo ujawniony. Jedyną rzeczą, którą wiemy na pewno o Kate, jest to, że potrzebowała trzynastodniowego pobytu w szpitalu po operacji.

Choć książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis nie mogli osobiście odwiedzić swojej matki w tym czasie, książę William starał się spędzać z nią jak najwięcej czasu. Hiszpańskie raporty podały, że Kate wprowadzono w śpiączkę z powodu niepełnego wyzdrowienia po operacji. Spowodowało to wzrost poziomu niepokoju. Choć Pałac Kensington szybko zdementował te doniesienia, wciąż nie wiadomo, jaka dolegliwość Kate wymagała operacji.

Ponadto Daily Mail twierdzi, że król Karol również przebywa w Sandringham. Wcześniej w tym tygodniu przeszedł swoją pierwszą terapię przeciwnowotworową.

Monarcha i jego synowa byli w szpitalu w tym samym czasie, otrzymując leczenie na powiększoną prostatę. Jak później ogłosił Pałac, lekarze stwierdzili pewnego rodzaju raka. Choć rodzaj i stadium raka Karola nie zostały ujawnione publicznie, wykluczono raka prostaty.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: