„Ostatnio skończyła 76 lat, ale wygląda tak świeżo. 😍 Aktorka Sally Field odmawia jakiejkolwiek operacji plastycznej!” (zdjęcia)

Spróbuj nie uśmiechnąć się, kiedy zobaczysz dzisiejszą Sally Field, która niedawno skończyła 76 lat. Czasami, aby nadążać za blaskiem Hollywood, trzeba poddać się operacjom, takim jak chirurgia plastyczna, aby wyglądać młodziej. Wiele gwiazd decyduje się na operacje kosmetyczne, aby zachować młody wygląd i korzyści, jakie niesie.


Jednak aktorka Sally Field jest jedną z niewielu osób w branży filmowej, która waha się naśladować ten trend. Biorąc pod uwagę, że Field wystąpiła w filmach takich jak „Pani Doubtfire”, „Forrest Gump”, „Norma Rae” i „Sweetheart”, można przypuszczać, że jej kariera była spektakularna.

Mimo że ma siedemdziesiąt sześć lat, nadal wygląda fantastycznie i cieszy się swoim wyglądem. „Czułem nieśmiałość, ograniczenie i byłem poza reflektorem. Jednak nie miałam pojęcia, co powiedziałabym lub zrobiłabym, gdybym występowała na żywo. Często zaskakiwałam samą siebie,” powiedziała aktorka. „To niesamowite, ale nie szukałam uznanie ani docenienia.” Aktorka powiedziała: „Bycie aktorem zawsze polegało na zachowaniu tych bezcennych chwil, kiedy czuję się cała, całkowicie i czasami niebezpiecznie żywa.” Nigdy nie było prostego sposobu, by tam dotrzeć.

Pomogli mi czuć się komfortowo będąc wrażliwym i pokazali mi strony siebie, których nigdy bym nie poznała. Pracowałem przez całe życie. Twierdzi, że „nigdy nie byłem szczęśliwszy, żeby identyfikować się jako aktor” podczas swojej prawie 60-letniej kariery.

„To w porządku, jestem starszą kobietą – siedemdziesiąt to stara. Moje lata dały mi siłę; zasłużyłam na ich posiadanie i posiadam je.” Field powiedziała: „I to w porządku, nawet jeśli nie podoba mi się mój szyja i wiele innych rzeczy.”

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: