„To szalone pomysł! 😳 Facet kupił 400 stóp plastiku, aby przykryć swój dom za 8300 dolarów.” (Zdjęcia)

Prawie nic nie jest bezpieczne przed szkodami, jakie mogą przynieść katastrofy naturalne. Kilka przykładów ekstremalnych zjawisk pogodowych, które mogą spowodować szkody warte miliony dolarów, to burze, tornado i huragany.

Dla wielu jego sąsiadów i znajomych pomysł ten wydawał się absurdalny, uznawali, że to bez sensu wydawać tyle pieniędzy na plastik i tyle czasu poświęcić na instalację. Uważali, że nadmiernie ostrożna decyzja Randy’ego o ochronie domu przed burzą jest absurdalna. Wbrew temu, co myśleli jego sąsiedzi, Randy postawił 400-sto stopowy mur wokół swojej posesji, aby zatrzymać wodę. Ostatecznie 8,300 dolarów, które zainwestował, uchroniło go przed potencjalnymi stratami, które mogły wynosić nawet 15,000 dolarów.

Jak Randy, trzeba wiedzieć, jakie środki ostrożności podjąć, gdy zbliża się burza. Te podstawowe zalecenia mogą być przydatne. Przed otrzymaniem polecenia ewakuacji ważne jest, abyś pozostał świadomy swojego otoczenia i znał najlepsze drogi ucieczki. Przygotuj się również na ewentualność. Umieść wszystko, czego będziesz potrzebować w torbie z zestawem ratunkowym, w tym gotówkę, podstawowe artykuły pierwszej pomocy, latarkę, baterie i leki na receptę. Nie powinieneś być kierowany do opuszczenia domu i potem wracania. Jeśli zostajesz na miejscu i nie otrzymałeś polecenia ewakuacji, zaopatrz się w zapasy na kilka dni, jeśli stracisz dostęp do prądu lub wody. Burze mogą zmieniać kierunek nagle i gwałtownie. Dodatkowo, upewnij się, że każdy telefon ma naładowaną baterię, w przypadku odcięcia prądu.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: