😮 „Tylko z taśmą i bez żadnych ubrań na sobie! 😳 Nowa sesja zdjęciowa Beyoncé zszokowała wszystkich!”

Beyoncé niedawno opublikowała efektowne zdjęcie na Instagramie, które ukazało ją w momencie naturalnej siły i wdzięku, aby podkręcić oczekiwania fanów na jej bardzo oczekiwany album „Act II: Cowboy Carter”. Na zdjęciu widać ją trzymającą cygaro z pewnością siebie oraz wstążkę, która elegancko owija się wokół niej, z napisem „Act ii BEYINCE” w jasnych kolorach czerwonym, niebieskim i białym.

Wyraża pewność siebie i emanuje tajemnicą, gdy konfrontuje się z aparatem, z jej długimi kosmykami opadającymi na ramiona. Oprócz ujawnienia daty premiery albumu, Beyoncé ucieszyła fanów, oferując im możliwość przedpremierowego zamówienia limitowanego wydania okładki winylowej poprzez ten post. Pomimo swojej piękności, zdjęcie wywołało różnorodne reakcje wśród jej obserwatorów, niektórzy z których kwestionowali wybór prostego ubioru.

Niektórzy wyrazili swoje zdziwienie, dlaczego Beyoncé, znana ikona, czuła potrzebę podążania za rzekomym „trendem nagości”, twierdząc, że jej umiejętności powinny być wystarczające do promocji jej piosenek. Ale wielu jej obserwatorów wyraziło swoje wsparcie, podkreślając różne elementy zdjęcia, które uznali za atrakcyjne. Wielu innych nazwało ją „Królową” i chwaliło jej niezrównaną obecność w obszarze komentarzy, z komentarzami takimi jak „Absolutnie zachwycająca” i „Te warkocze to wszystko” zalewającymi przestrzeń.

Choć Instagram Beyoncé był tętniącym życiem miejscem prezentacji „Act II: Cowboy Carter”, to przemyślane zdjęcie nie było pierwszym smaczkiem, jaki fani mieli z tego albumu. Beyoncé wcześniej opublikowała inne zdjęcie w tematycznym stylu, na którym była przedstawiona jako współczesna kowbojka jeżdżąca konno.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: