„Kwalifikowany Kawaler i Dziedzic Geniusza:👏 Jak Wygląda Stanowczy Syn Steve’a Jobsa?” 😍

Steve Jobs, zmarły geniusz technologiczny, i Lauren Powell mieli najstarsze dziecko, Reeda Jobsa, 22 września 1991 roku. Ze strony ojca jest związany z dwójką rodzeństwa i przyrodnią siostrą.

Jednym interesującym faktem dotyczącym Reeda jest to, że jego imię upamiętnia Reed College w Portlandzie, gdzie jego sławny ojciec uczęszczał przez krótki czas przed rozpoczęciem działalności biznesowej. Steve Jobs zadbał, aby jego dzieci szanowały wyniki akademickie nawet po zakończeniu formalnej edukacji, ale kładł duży nacisk na doświadczenie w świecie rzeczywistym. Ojciec Reeda uważał, że jego doświadczenie w liceum było bardziej pouczające niż tradycyjne studia biznesowe, ponieważ dało mu szansę na prowadzenie rozległych rozmów z prominentnymi osobami z branży technologicznej i kierownictwem Apple.

Reed został zainspirowany do podjęcia kariery w medycynie już we wczesnym wieku, szczególnie po dowiedzeniu się, że jego ojciec zachorował na raka. To zainspirowało go do złożenia wniosku o letni staż w dziale medycznym Uniwersytetu Stanforda w wieku piętnastu lat, aby naprawdę poprawić terapię nowotworową. Reed początkowo chciał zostać lekarzem, zwłaszcza gdy jego ojciec zmarł, gdy był studentem Stanforda, ale miał trudności z podążaniem tą drogą.

Ostatecznie Reed zmienił kierunek swoich studiów, uzyskując dyplom z historii i bezpieczeństwa międzynarodowego na Uniwersytecie Stanforda w 2014 roku, a następnie magistra w tym samym dziedzinie. Steve Jobs nie dożył ukończenia przez syna jego osiągnięć akademickich; zmarł w 2011 roku.

Po ukończeniu studiów Reed poświęcił swoją karierę postępowi w terapii raka, sprawie bliskiej jego sercu, biorąc pod uwagę walkę jego ojca z chorobą. Gdy zaczął pracować dla organizacji charytatywnej swojej matki, Emerson Collective, skoncentrował swoje wysiłki na inwestycjach w badania nad rakiem. Później, częściowo inspirowany wczesnym poleganiem jego ojca na medycynie komplementarnej i alternatywnej, Reed założył Yosemite, firmę venture capital skupioną na nowoczesnych lekach przeciwnowotworowych. Prywatne życie Reeda nadal pozostaje głównie prywatne; media nie ujawniły żadnych informacji na temat jego małżeństwa ani interakcji z publicznością.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: