„Ta dziewczyna wydała dużo pieniędzy, aby stać się piękniejszą! 😟 Niestety, ma to przeciwny skutek!”

Temat młodych dziewcząt dążących do piękna w różnych kontekstach jest niezmiennie aktualny. Wiele osób stara się sprostać konwencjonalnym standardom piękna, ale kto im te „ideały” narzucił? Poznajmy Serenę Smith, menedżerkę z Toronto w Kanadzie i aspirującą wokalistkę, która uważała, że jest zwykła i nieciekawa. Miała raczej atrakcyjną twarz, chociaż jej włosy były trochę rozczochrane.

„Wcześniej czułam się bardzo zwyczajnie i nieatrakcyjnie, często pomijana i wtapiałam się w tłum” – powiedziała Serena w niedawnym wywiadzie. Ale teraz mężczyźni nie mogą nie zwracać uwagi na mnie ze względu na moje wygląd!

W wieku 18 lat Serena przeszła powiększenie piersi. Następnie miała zmiany warg, oczu, nosa, twarzy, a także inne estetyczne zastrzyki, takie jak botoks.

Serena jest nieugięta w przekonaniu, że doskonałość jest nieosiągalna, pomimo namów Tylera, swojego partnera, aby przestała poddawać się kolejnym zabiegom.

Tyler argumentuje, że Serena jest już atrakcyjna, ale ona chce ponownie zmienić rozmiar swoich piersi. Serena skupia się obecnie na swojej karierze wokalnej. Serena jest podekscytowana zwiększeniem objętości warg i jest pewna, że Tyler pokocha jej nowe piersi jeszcze bardziej.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: