„Zaskakująca i rozdzierająca serce historia! 😍 Matka 80-letniego mężczyzny, która miała 98 lat, przeprowadziła się do domu opieki, aby opiekować się nim!”

Miłość matki jest największą siłą, jaka istnieje, a Ada Keating, która ma 98 lat, jest uosobieniem tego podejścia. Ada podjęła wzruszającą decyzję o przeprowadzce do domu opieki ze swoim 80-letnim synem Tomem, aby zapewnić mu specjalistyczną opiekę, której personel placówki nie był w stanie właściwie zapewnić.

Ada przez całe życie pracowała jako pomoc pielęgniarska, więc Tom potrzebował jej doświadczenia. Tom, były pracownik firmy HE Simm, który pracował jako malarz i dekorator, trafił do domu opieki Moss View Nursing Home w 2016 roku, ponieważ potrzebował opieki całodobowej.

Ada i Tom mają bardzo bliską relację; lubią spędzać razem czas, zwłaszcza podczas oglądania telewizji, i mają rutynę pożegnania.

Tom zawsze z niecierpliwością czeka na powrót Ady i przytula ją, gdy wychodzi na wizytę u fryzjera. Tom nigdy się nie ożenił i większość swojego życia spędził pod opieką kochającej matki, co dowodzi siły ich nienaruszonej relacji.

„Zawsze będziesz moim dzieckiem, bez względu na to, jak bardzo się zestarzejesz”, mówi Ada z głębokim wzruszeniem.

Anglojęzyczny film opowiada wzruszającą historię „uroczej” pary.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: