„Żywa kreacja Sharon Stone wywołała wiele negatywnych dyskusji online!” 😢

Sharon Stone otrzymała tytuł Chevalier dame francuskiego Orderu Sztuki i Literatury w uznaniu jej zasług dla sztuki. Jej wielki przełom nastąpił, gdy sensualny thriller Paula Verhoevena „Instynktowne podejście” został wydany. Film jest najbardziej znany z uwagi na słynną scenę przesłuchania postaci Stone.

Moment, w którym Stone w białej sukience krzyżuje nogi, jest nadal dobrze znany dziesięciolecia po pierwszym pokazie, inspirując wiele nagrań głosowych i rekreacji online.

Mimo że Stone była cichą czytelniczką wychowując się, znalazła pociechę w teatrze i często organizowała przedstawienia w swoim garażu, używając tymczasowych zasłon. Oprócz miłości do książek i teatru, Stone stała się zapaloną jeźdźcą i otrzymała bliznę po wypadku tuż przed studniówką.

Z IQ wynoszącym 154, Stone studiowała powieści od najmłodszych lat. Następnie postanowiła spróbować swoich sił jako modelka, podpisując kontrakty z agencją Forda i przenosząc się do Paryża i Mediolanu. Gdy Stone po raz pierwszy zaczęła grać, miała trudności ze zdobyciem małych ról. Jednak jej wielki przełom nastąpił, gdy zagrała u boku Arnolda Schwarzeneggera w kultowym filmie „Wspomnienia z przyszłości”.

Aspiracje Stone na zdobycie większych ról zostały spełnione w 1992 roku, kiedy dała pamiętny występ w „Instynktownym podejściu”, co zapewniło jej sławę i otworzyło drzwi do wielu kolejnych znaczących ról. Nawet jeśli niektórzy uważają, że wybory garderoby Stone są nietypowe, 60-letnia aktorka nigdy nie zawodzi publiczności swoimi odważnymi stylizacjami.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: