😫 „W trakcie walki z stwardnieniem rozsianym, Christina Applegate zachorowała na sapowirusa.” 😭(Wideo)

Podczas walki z stwardnieniem rozsianym, Christina Applegate zaraziła się sapowirusem, wirusem przenoszonym drogą fekalno-oralną: „Odchody kogoś innego trafiły mi do ust, i je zjadłam.” Christina Applegate opowiada o przerażającej przygodzie.

Aktorka z serialu „Dead to Me” żywo opisała swoje niedawne doświadczenie z sapowirusem, wirusem często przenoszonym drogą fekalno-oralną, i żartowała wesoło, że choroba sprawiła, że „siusiałam z tyłka przez kilka dni”.

Christina, która również cierpi na stwardnienie rozsiane, przyznała się, „Będę obrzydliwa,” w kwietniowym odcinku podcastu MeSsy. „Obudziłam się w kałuży g***a o trzeciej nad ranem. Nie jest przyjemnie mieć stwardnienie rozsiane o trzeciej nad ranem i próbować zmienić pościel, gdy nie zdajesz sobie sprawy, że to się stało.”

Opowiedziała współgospodarzowi Jamie-Lynn Sigler, „Byłam tak zawrotnie w głowie.” „Byłam chora. Nie mogłam jeść. Nic nie było możliwe dla mnie.” Christina zaczęła wymiotować podczas testu kału, ponieważ było to „tak obrzydliwe”, żeby określić przyczynę jej choroby. Ostatecznie otrzymała diagnozę sapowirusa.Na temat choroby powiedziała 57-letnia aktorka: „Chodzi o to, gdy połykasz odchody kogoś innego wraz z jedzeniem.” „Odchody kogoś innego trafiły mi do ust, i je zjadłam.” Christina uważa, że zaraziła się wirusem poprzez sałatkę na wynos, którą jadła w restauracji, która miała być zamknięta z innych powodów.„Będę chora przez prawie trzy tygodnie z powodu tego,” powiedziała z kpiną. „To jest moja zabawna historia.”


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: