😮 „Wygląda jak nastolatka: Shakira w nieocenzurowanej i gorącej sesji zdjęciowej z…” 😳

Znana wokalistka przebojowej piosenki „Whenever”, która ma 47 lat, rozwija się w swojej karierze. Po głośnym rozstaniu z piłkarzem Gerardem Pique, celebrytka kontynuuje tworzenie nowych utworów i utrzymuje swoją publiczną obecność. Jej najnowszy album, odpowiednio zatytułowany „Women Don’t Cry Anymore”, zostanie wydany jutro. W wywiadach i sesjach zdjęciowych album podkreśli jej wytrwałość i trwałą obecność w przemyśle muzycznym.

Shakira niedawno współpracowała z Lucienem Laviscountem, 31-letnim aktorem, najbardziej znanym z ról w filmach „Emily w Paryżu”, „Big Kush” i „Still Connected”. Shakira udostępniła zdjęcia z ich sesji zdjęciowej. Shakira wybrała prześwitujący, delikatny różowy kombinezon na sesję zdjęciową, pomijając bieliznę, a jej włosy pasowały do koloru zestawu.

Miała na sobie dopasowaną szminkę i cień do powiek, a także ozdobiła się efektownymi pierścionkami. Na jednym z zdjęć widać, jak Laviscount – który miał na sobie białe szorty – całuje i tuli się do wokalistki. Para była otoczona ogromnym bukietem kwiatów. Shakira zasugerowała ich współpracę w uchwyceniu idealnego obrazu w swoim podpisie pod zdjęciem.

Fani Shakiry obdarzyli zdjęcia komplementami, a niektórzy nawet domyślali się możliwego związku miłosnego między nią a Laviscountem. Docenienie przez fanów Shakiry trwającej kobiecości i siły po rozstaniu – sugeruje ożywiony duch – przeplatało się z beztroskimi pytaniami o to, czy są nową parą, oraz komentarzami na temat jej wyglądu, który niezmiennie broni się przed upływem czasu.


 

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: