😯 „Powinieneś znać znaczenie tego tatuażu, jeśli zobaczysz go na czyjejś dłoni.” 😳

Tatuaże i inne znaki na ciele mogą mieć różne znaczenia dla różnych osób. W niektórych częściach świata coś, co jest cenione, może być postrzegane jako nieodpowiednie; w innych miejscach symbol lub dzieło sztuki, które mają wielkie znaczenie, mogą być uważane za bezsensowne druciki. Mogę powiedzieć, że od zawsze, jako gatunek, ludzie wyrażali siebie i dzielili się pomysłami poprzez swój wygląd fizyczny. Tatuaże i inne znaki na ciele mogą mieć różne znaczenia dla różnych osób.

Po przeprowadzeniu nieco badań online odkryłem, że czerwony tatuaż w artykule jest nazywany w azjatyckich kulturach „czerwoną nić przeznaczenia”. Zazwyczaj obserwowany na kciukach mężczyzn i małych palcach u kobiet, tatuaż ma prosty wzór w postaci kokardki z ogonkami przypominającymi zawiązaną sznurówkę.

Znaczenie tego małego tatuażu opiera się na pragnieniu i nadziei. Historia oparta jest na chińskim podaniu ludowym o swatce, która przewiduje partnerów, których ostatecznie spotkamy. Wierzenie, że jest się przeznaczonym do spotkania z kimś innym, nie jest wyłącznie dla romantycznych związków, ani też koncepcja niewidocznej więzi z inną osobą nie jest kulturowo specyficzna; raczej występuje w prawie każdym z nich.

Czerwona nić przeznaczenia mówi, że dwie osoby są przeznaczone być kochankami, niezależnie od tego, gdzie są, kiedy są i co się dzieje. Niektórzy ludzie znajdują w tym myśleniu pociechę. Inni, być może, znacznie bardziej chcieliby kontrolować swoje przeznaczenie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: