😳 „Jak wygląda kobieta z największymi naturalnymi piersiami na świecie? 😲 Jej piersi ważą 110 funtów.”

Annie Hawkins-Turner, lepiej znana jako Norma Stitz, od długiego czasu żyje z niezwykle ogromnymi piersiami. Norma ma miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa jako posiadaczka największego naturalnego biustu, ponieważ, w przeciwieństwie do wielu innych, jej 50 kg piersi są całkowicie naturalne. Mierząc 168 cm wzrostu i ważąc 160 kg, jej biust sam w sobie stanowi dużą część jej wagi.

Duży rozmiar Normy sprawiał problemy od wczesnego dzieciństwa. Otrzymywała niepożądaną uwagę od chłopców i była szykanowana w szkole. Typowe czynności, takie jak spanie w wygodnej pozycji czy praca przy biurku, stwarzają wyzwania. Pomimo tych trudności Norma akceptuje swoją pełną kształtów sylwetkę, odrzucając sugestie o poddaniu się operacji zmniejszenia piersi.

Norma przykłada dużą wagę do swojego zdrowia i codziennie ćwiczy, aby utrzymać swoje ciało w dobrej formie. Jej zmarły mąż, Alan, miał duży wpływ na jej decyzję o zaakceptowaniu swojego ciała i wartości własnej. Od śmierci Alana w 2005 roku Norma dzieli się swoją wiadomością o akceptacji ciała i miłości własnej z całym światem.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: