Angelina Jolie pojawiła się na czerwonym dywanie ze swoją 15-letnią córką z Brada Pitta i ujawniła główną pasję w życiu dziewczyny.

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta nie należą do typowych dzieci gwiazd, które są przedurządzone do zawrotnej kariery w Hollywood bez przeszkód czy specjalnych wysiłków. Aktorka niejednokrotnie angażowała swoich synów do pracy na Broadwayu – pomagali w przygotowaniach do sztuki, a kilka miesięcy temu stało się znane, że teraz tę pozycję przejął jej 15-letnią córka Vivienne. Ona sama wybrała pole teatralne i całkiem skutecznie poradziła sobie ze swoją pierwszą pracą.

Wczoraj wieczorem, jak pisze magazyn People, na premierze musicalu „Outsiders”, który Jolie wyprodukowała przy pomocy Vivienne, gwiazda „Złej królowej” przyznała, że dziewczyna nie tylko sprawnie radziła sobie z obowiązkami asystenta, ale także okazała się profesjonalistką. Odpowiadając na pytanie, kto w dużej rodzinie Jolie pretenduje do roli największego reżysera teatralnego, powiedziała bez wahania: „Viv, zdecydowanie. Zawsze poprawia mnie, jeśli jest to konieczne. Przypomina: „Nie czytałaś notatki? Musimy to zrobić, musimy to przejść”. Jest naprawdę fajną asystentką i traktuje to bardzo poważnie”.

Angelina wielokrotnie wspominała, że Vivienne jest bardzo uważna w swoich obowiązkach i traktuje wszystko, co związane z teatrem, z wyjątkową troskliwością. Nic dziwnego, że jest największą fanką teatru wśród swoich rodzeństwa. Ponadto dziewczyna nie lubi być w centrum uwagi, dlatego praca poza kamerami i za kulisami jest dla niej idealnym rozwiązaniem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: