Wiejski wypoczynek może stać się najlepszymi momentami życia. Jak zaaranżować mały dom o powierzchni 27 metrów kwadratowych, tak aby każdy miał swój własny pokój?

Czy wiesz, gdzie znajduje się Göteborg? Oczywiście, w kraju Carlsona i Muminków. Jedna urocza rodzina postanowiła przekształcić swoją daczę w przytulne miejsce, gdzie mogą spędzać miłe wolne chwile i zyskiwać siłę. Co zrobili?

To obszar, na którym znajdują się dachy, ale ludzie tutaj są w nastroju relaksu; nie są odgrodzeni od siebie trzymetrowymi płotami, więc mogą spędzać czas nad swoimi grządkami. Wręcz przeciwnie, żyją otwarcie, spędzając czas na rozmowach i troszczeniu się o siebie i siebie nawzajem. Ich domy są kompaktowe, ponieważ człowiek nie potrzebuje wiele. Zobacz, ten dom o powierzchni 27 metrów kwadratowych ma trzy pokoje! Ale obok niego znajduje się taras, gdzie można grillować bez obawy przed deszczem, siedzieć na świeżym powietrzu z ulubionym napojem i spędzać czas na intymnych rozmowach.

Wewnątrz znajduje się kuchnia połączona z salonem, gdzie miło jest zbierać się z rodziną. Każdy detal jest na swoim miejscu, wszystko jest funkcjonalne. Jest miejsce do siedzenia, miejsce do podgrzewania obiadu i przygotowywania śniadania.

Zapewnili fotel z sofą i niezbędnymi urządzeniami kuchennymi. Jest czajnik, jest piekarnik, wszystko jest pod ręką. Bardzo przyjemnie jest uciec z miasta na kilka dni i nie musieć ciągnąć tony rzeczy za sobą.

Rodzice zamieszkali na strychu, poniżej było dziecięce pomieszczenie, dwa łóżka na sobie. Minimalizm panuje wszędzie, każda półka jest przestronna i wygodna. W domu nie ma wanny, ale ciepła łazienka na wsi jest niesamowicie przyjemna.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: