„Wygląda jak zaniedbana gospodyni domowa: 😫 W środku plotek o trzeciej ciąży Rihanna drastycznie zmieniła swój wygląd!” 😢

Mimo długiego urlopu macierzyńskiego, Rihanna zdołała utrzymać swoje publiczne wizerunek. Po narodzinach swojego drugiego dziecka, powróciła na scenę w znaczący sposób, co wywołało plotki o potencjalnej trzeciej ciąży.

Jednak obecny sukces Rihanny ma mniej wspólnego z jej muzyką, a więcej z rozszerzaniem swoich interesów biznesowych. Biorąc pod uwagę, że Chiny są drugim co do wielkości rynkiem kosmetycznym na świecie, zaraz po Stanach Zjednoczonych, ogłoszenie, że jej linia kosmetyków Fenty będzie dostępna tam od kwietnia, ma duże znaczenie.

Aktualnie wydaje się, że Rihanna całkowicie skoncentrowała się na swoich przedsięwzięciach biznesowych. Nie na zwyczajnej wypadzie, lecz raczej na profesjonalnej wizycie, niedawno została zauważona w Santa Monica. Zadebiutowała z nowym wyglądem, rezygnując ze swoich długich włosów na rzecz stylowego, ciepłego blond pixie cut.

 

Jej nowa fryzura wywołała mieszane reakcje wśród komentujących w internecie. Niektórzy twierdzą, że sprawia, że wygląda na starszą i bardziej domową. Niemniej jednak wielu wielbicieli podoba się nowy wygląd Rihanny, czy to z pięknymi falami, czy z bardziej stonowanym wyglądem.

Warto także zauważyć, że zrezygnowała z typowych jaskrawych ciążowych strojów na rzecz większych ubrań. Ten zwrot wywołał plotki, że może ukrywać coś przed publicznością.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: